Срязаха гумите на колата на шефа на Общинския съвет в Ново село
15.11.2019 19:17; 24 часа онлайнСрязаха гумите на автомобила на председателя на общинския съвет в Ново село. Иво Вергилов обясни, че това се случило, докато е бил в кабинета си в местния парламент. Това съобщи БНР.
"Уведомих органите на реда, пуснах жалба. Не съм запознат с детайлите по образуваната преписка, изглежда като вандалска проява. Грозна постъпка, това не е начинът да ми покажат, че съм нежелан".
Иво Вергилов обясни, че влиза за първи път в общинския съвет в Ново село. Избран е от листата на партия ГЕРБ. Към жителите на община Ново село се обърна с думите.
"Срещите на Общинския съвет винаги ще са открити, хората могат да заповядат да коментираме, дискутираме и изобщо разговаряме. Имам приемен ден във всяко населено място".
-
С безплатна детска кухня Горна Оряховица помага на младите семейства
-
Дрифтове унищожиха зелена зона в историческа местност край Свищов
-
Хил клиник удиви топ уролози с нов лазер
-
Близо половин милион фалшиви евро са задържани в Румъния
-
Димитровград отличи своите най-изявени спортисти за 2020 година
-
Втора група партийци на Божков в Дубай, прегръщат се, не носят маски