„Дунав“ търси съперници за контроли

СНИМКИ: Авторът

Отборът на „Дунав“, който по финансови причини се отказа от лагера в Турция и се готви в Русе, търси отчаяно съперници за контроли, призна треньорът Людмил Киров.

„Драконите“ спечелиха категорично първия си приятелски мач срещу „Локомотив“ ГО с 3:0. След няколко пропилени възможности за гол с неточни пасове или удари се стигна до 24-ата минута, когато след корнер Михаил Милчев свали с глава за непокрития Щерев, а той просто отклони за 1:0. В 38-та минута новото попълнение Митко Митков реализира красив гол за домакините след пробив отдясно и шут с левия крак в далечния ъгъл на вратаря Василев.

След почивката, в 57-мата минута, с хубав удар от средна дистанция, се разписа и Юлиан Ненов. В петък централният нападател на „Витоша“ Бистрица Григор Долапчиев стана четвъртото зимно попълнение в състава на Людмил Киров след като към отбора вече се присъединиха Петко Цанков, Юлиан Ненов и Митко Митков. Той подписа за 18 месеца и ще може да вземе участие в следващите контролни срещи на тима. „Драконите“ ще играят срещу „Литекс“ и „Ботев“ Гълъбово съответно на 29 януари в Русе и на 05 февруари в Мъглиж.

„Доволен съм, че всички поискани от мен футболисти са вече в състава. В понеделник се очаква и защитник. Ще дойде и вратарят Хуго Гамейро, отборът ни ще става все по-силен, на 80% вече сме готови“, каза Киров. Той обаче отчаяно търси съперници за още контроли. „Повечето отбори, които не са в Турция, са си направили програмата за приятелски мачове още от миналата година. Ние ще продължим да се готвим в Русе, доволен съм от условията на нашата база, лошото е, че няма срещу кого да играем контроли. Аз бих искал да имаме мачове през ден, а имаме само три уговорени“, призна Киров. Той е много доволен от играта на „Дунав“ в мача срещу „Локо“ ГО и се надява момчетата му да продължат така и занапред.

Индианец от племето команчи. Така ще се впише на преброяването на населението догодина проф. Петър Иванов, който преди близо десетилетие се определи като марсианец. Русенският писател и общественик отново силно критикува методите на преброяването, като го определя като "скъпо и ненужно". Затова и със самоопределянето като индианец показва своя

Наталия Сименова може и да е изпълнена с "Море от любов" в себе си, но на пътя явно блондинката си е за цяло "Море от наказания". Тв водещата бе засечена от "България Днес" да говори по телефона, докато шофира мощния си скъпарски джип. Наред с това има проблем с левия фар, чиято крушка е изгоряла. И това бяха видимите нарушения. Наталке, не така

Хващат семействата на елита с дрога, проститутки и алкохол Надя Панкова Човек не си избира роднините. Това е единствената утеха на много от българските популярни лица от властта, сцената и спорта, щом стане дума за семействата им. Масово едни от най-успелите у нас (а и не само) имат кръвна връзка с черна овца