Партиите са подредени според номерата на бюлетините
1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
1.Мария Йорданова Цветкова
2.Тодор Иванов Налбантов
3.Емил Костадинов Попов
4.Доника Панайотова Панайотова – Цонева
5.Жана Павлова Борева
2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“
1.Ана Петкова Петрова
2.Диян Тодоров Георгиев
3.Илиян Николов Ангелов
4.Димо Иванов Ангелов
5.Марияна Неделечева Вичева
6.Стела Живкова Карагьозова
7.Ангел Стефанов Митов
8.Станимир Георгиев Янакиев
3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
1.Начко Обретенов Плочев
2.Марина Орфей Малчева
3.Анелия Ангелова Симеонова
4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
1.Кристиан Иванов Вигенин
2.Райно Георгиев Георгиев
3.Георги Динков Чалъков
4.Нина Кръстева Терзиева
5.Стоян Иванов Овчаров
6.Койчо Тончев Койчев
7.Капка Георгиева Йоргова
8.Божидара Константинова
5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
1.Никола Ангелов Димитров
2.Георги Стоянов Дичев
3.Иван Димитров Арнаудов
4.Данаил Андреев Йорданов
5.Яна Мартинова Динева
6.Таня Маринова Тсиолакиду
6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“
1.Антон Боянов Коджабашев
2.Тошко Виолетов Вълчев
3.Желязко Стоянов Дичев
4.Филип Андонов Филипов
5.Ангел Иванов Ангелов
6.Атанас Христов Христов
7.Гергана Тенева Трънкова
8.Здравко Стефанов Златаров
7 ПП „АТАКА“
1.Йордан Маринов Тодоров
2 Недействителна кандидатура
3.Красимира Иванова Колева
4.Ваня Йорданова Дучева
8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/
1.Михаил Василев Вълчев
9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
1.Янко Александров Янков
2.Петър Пандушев Чобанов
3.Реджеб Селяхтинов Арифов
4.Георги Петров Георгиев
5.Юсеин Мехмедов Юсеинов
6.Юсеин Хасан Ахмед
7.Стойко Иванов Тодоров
8.Велислава Иванова Кръстева
10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“
1.Илиян Костов Боровански
2.Ивелин Ивайлов Кирилов
11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
1.Веселин Йорданов Калановски
2.Веселка Петрова Христамян
3.Николай Петров Чистов
4.Пламен Иванов Даракчиев
5.Диман Колев Димитров
6.Елена Стефанова Иванова
7.Димитър Василев Брънков
8.Георги Илиянов Бъчваров
12 ПП „Възраждане на Отечеството“
1.Женя Димитрова Илиева
2.Мариян Димитров Манолов
3.Димитър Стефанов Бояджиев
4.Желязко Иванов Желязков
5.Красимир Иванов Цветков
6.Начо Вълев Драгиев
7.Пламен Иванов Петков
13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“
1.Веселин Иванов Георгиев
2.Ахмед Ахмед Али
3.Георги Иванов Костадинов
4.Сергей Митев Атанасов
5.Ташо Мишев Ташев
14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“
1.Светла Петкова Драгова
2.Александър Огнянов Георгиев
3.Диана Христова Цветкова
4.Илиан Атанасов Илчев
5.Снежана Илианова Радоева
15 ПП „НАЦИЯ“
1.Александър Андреев Спасов
16 ПП „МИР“
1.Радостина Ангелова Иванова
2.Александър Маринов Пеновски
3.Мартин Иванов Благоев
17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА
1.Пейчо Димитров Касъров
2.Георги Иванов Георгиев
3.Петко Радоев Коруев
18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“
1.Станчо Димитров Ставрев
2.Петър Стефанов Личев
3.Мими Иванова Караколева
4.Таня Георгиева Георгиева-Стоянова
5.Стоян Петков Петков
6.Милена Василева Паскова
7.Теодора Георгиева Ненкова
8.Пламен Павлинов Петров
19 ПП „Глас Народен“
1. Веселин Петров Червенков
20 ПП „Движение на непартийните кандидати“
1.Симеон Николов Нейчев
2. Ганчо Иванов Попов
21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“
1.Георги Иванов Славов
2.Димитър Ангелов Гочев
3.Росица Петкова Стоева
4.Николай Вълев Петров
5.Диана Тонева Георгиева
6.Красимир Енчев Дюлгеров
7.Даниела Николаева Михайлова
8.Нася Димитрова Атанасова
22 ПП „ПРАВОТО“
1.Мануел Петров Калев
2.Янчо Генков Тепелие
23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“
1.Силвия Кузова Цакова
2.Сирма Нинова Георгиева
24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“
1.Недко Петков Жечев
2.Недка Христова Карска
3.Огнян Иванов Цонев
4.Светла Господинова Христова
25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“
1.Кристина Любимирова Димитрова
2.Людмила Николова Велинова
26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
1.Даниела Колева Коларова
2.Камелия Генева Димитрова
27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
1.Мария Михайлова Георгиева
2.Ваня Петрова Долушанова
3.Диян Енчев Христов
28 КП ГЕРБ – СДС
1.Димитър Руменов Рунков
2.Станислав Димитров Говедаров
3.Димитър Ангелов Иванов
4.Снежана Христова Делчева
5.Атанас Христов Христов
6.Дора Йовчева Стоянова-Костова
7.Павел Георгиев Додов
8.Явор Златков Брънков
29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
1.Ивайло Ванев Вълчев
2.Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова
3.Александър Костадинов Илиев
4. Георги Николаев Султанов
30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
1. Димитър Николаев Димитров
2.Виктория Данаилова Пенчева