Ето всички кандидати за депутати в 7-и МИР Габрово по партии, подредени според номерата в бюлетината:
1 ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”:
1. Борис Вангелов Борисов
2. Диляна Стефанова Стефанова
3. Марин Янков Маринов
4. Християн Мартинов Марков
5. Христо Гошев Гунчев
6. Константин Петков Малчев
7. Недялко Стоев Стоев
2 Kоалиция „НИЕ ГРАЖДАНИТЕ”:
1.Красимир Василев Гебрев
3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ “НОВА ДЕМОКРАЦИЯ”:
1. Анатоли Петров Антонов
2. Румен Стоименов Ночев
3. Мариян Иванов Белоев
4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“:
1. Крум Георгиев Дончев;
2. Кристина Максимова Сидорова;
3. Диан Володиев Русанов;
4. Станимир Косев Стойчев;
5. Десислава Любомирова Симеонова;
6. Диляна Данаилова Митева;
7. Желязко Величков Великов;
8. Ваня Любомирова Колева.
5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ”:
1. Даниел Петров Петров
2. Йордан Валериев Андреев
3. Ивайло Мариянов Ивайлов
6 ПП АБВ:
1. Любомир Цветанов Йорданов
2. Силвия Веселинова Петрова
3. Павлинка Недева Енева
4. Кънчо Христов Георгиев
5. Владислав Стефанов Вълканов
7 ПП „АТАКА“:
1. Росен Ангелов Ангелов;
2. Весела Георгиева Хараланова.
8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА” /ПП КОД/ :
1. Добромир Димитров Валачев
2. Димитър Пеев Делчев
3. Валентина Петкова Новакова
4. Роксана Димитрова Найденова
5. Илиян Георгиев Георгиев
9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“:
1. Мелекбер Шевки Велева;
2. Ердоан Мехмед Узунов;
3. Исмаил Кязим Хаджихасан;
4. Ахмед Ибрахимов Мехмедов;
5. Боян Стоянов Савянов;
6. Илхан Раимов Сабриев;
7. Чидем Ибрамова Алексиева;
8. Деян Събев Башев.
10 ПП „ БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ”:
1 Адриан Иванов Филипов
2 Красимир Иванов Демиров
3 Валентин Цветанов Иванов
11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“:
1. Ивелин Стоянов Стоянов;
2. Иван Стефанов Иванов;
3. Григор Венциславов Григоров;
4. Васил Милчев Папазов;
5. Димитър Георгиев Георгиев;
6. Сева Тони Памукчиева.
12 ПП „Възраждане на Отечеството“:
1. Искра Милкова Иванова;
2. Радко Любенов Хаджиев;
3. Бистра Маринова Кралева.
13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“:
1. Йордан Антонов Яков;
2. Мария Недялкова Мирчева;
3. Татяна Христова Георгиева;
4. Лилия Димитрова Сариева;
5. Катя Василева Петкова;
6. Ива Енчева Тодоранова;
7. Радослава Николова Стефанова;
8. Стоян Стефанов Христов.
14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ-БНО”:
1. Татяна Божидарова Димитрова
2. Татяна Серьожева Маринчева
3. Косьо Красимиров Ковачев
4. Борислав Иванов Симеонов
15 ПП „НАЦИЯ”:
1. Ангел Маринов Заимов
16 ПП „МИР“:
1. Симеон Минчев Генчев;
2. Христо Пенчев Мянков;
3. Димитър Илиев Илиев.
17 КОАЛИЦИЯ ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА:
1. Иванка Георгиева Теофилова
2. Ирина Петкова Алексова
18 КП „ИЗПРАВИ СЕ!МУТРИ ВЪН!”:
1.Пепа Миткова Сомлева
2 .Тихомир Пътев Тотев
3.Иван Николаев Събев
4.Иван Христов Христов
5.Цветомир Цанков Цанков
6.Надежда Михайлова Стефанова
19 ПП „Глас Народен“:
1. Виржиния Светлозарова Богданова;
2. Даниел Сашев Пулов;
3. Мартин Ганчев Минков.
20 ПП „Движение на непартийните кандидати“:
1. Стефан Пенчев Богданов;
2. Димитра Александрова Иванова.
21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“:
1. Мариян Георгиев Костадинов;
2. Добри Димов Христов;
3. Станислав Любомиров Лазаров;
4. Иван Илиев Николов;
5. Мирослава Василева Димова;
6. Пламен Стефанов Матейчев;
7. Надежда Емилова Киселкова-Юмерова;
8. Пламен Пенчев Недков.
22 ПП „ПРАВОТО”:
1. Пеньо Стефанов Минчев;
2. Борислав Симеонов Борисов;
3. Иванка Димитрова Дончева’
4. Неделя Петкова Димитрова
23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“:
1. Иван Минчев Габеров;
2. Любомир Стефанов Бояджиев
24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“:
1. Мария Йорданова Митева;
2. Цветомира Михнева Димитрова – Ненова;
3. Росен Иванов Цветков;
4. Николай Пенчев Попов;
5. Невян Иванов Иванов;
6. Веселин Димитров Христов;
7. Владимир Рачев Рачев;
8. Николай Иванов Кулеков.
25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ”:
1. Кристина Любомирова Димитрова
2. Христо Николов Христов
3. Стефан Янков Енчев
4. Вилиян Богданов Стефанов
26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“:
1. Радослав Пламенов Стойчев;
2. Магдалена Десиславова Дамянова;
3. Емил Кънев Йорданов;
4. Димитър Здравков Ченков.
27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“:
1. Валя Кръстева Новакова;
28 КП ГЕРБ – СДС:
1. Томислав Пейков Дончев;
2. Невена Евстатиева Минева;
3. Николай Цветанов Сираков;
4. Климент Минков Кунев;
5. Дончо Тихолов Захариев;
6. Теодора Минчева Мъглова-Иванова;
7. Павлин Красимиров Ганчев;
8. Веселин Димитров Данчев.
29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД”:
1. Любомир Антонов Каримански
2. Деляна Валериева Пешева
3. Катерина Павлова Стоичкова
4. Десислава Стефанова Панчева
5. Пресиян Павлин Дочев
6. Милен Стилиянов Любенов
7. Стефан Иванов Михнев
8. Светослав Мариянов Маринов
30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ”:
1. Маргарит Йорданов Карабуров
2. Марио Митков Кожухаров