Вижте всички кандидати за депутати от 16-и МИР-Пловдив-град

https://www.24chasa.bg/region/article/9574340 www.24chasa.bg

Партиите са подредени според номера им в бюлетината

1 ПП „ВМРО – Българско национално движение“

1. Александър Маиров Сиди

2. Борислав Кръстев Инчев

3. Павел Рангелов Милушев

4. Александър Костадинов Пецов

5. Камен Маринов Шишманов

6. Стефан Кирилов Славчев

7. Георги Иванов Динков

8. Васил Ангелов Ангелов

9. Кольо Петков Бъчваров

10. Димчо Василев Петров

11. Пламен Климов Начев

12. Иван Иванов Црънчев

13. Нина Георгиева Гьошева

14. Камен Василев Христов

15. Владимир Иванов

16. Радослав Иванов

17. Богослав Георгиев Костадинов

18. Стефан Гришев Павлов

19. Димитър Иванов Тодоров

20. Димитър Георгиева Ценов

21. Елена Иванова Атанасова

22. Васко Пламенов Вътев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Валери Методиев Григоров

2. Андрей Аврамов Андреев

3. Симеон Йорданов Симеонов

4. Цветана Ангелова Керенчева

5. Минко Иванов Иванов

6. Кристина Богомилова Николова – Манова

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Стефан Маринов Парлапански

2. Мирослав Иванов Иванов

3. Елиана Андонова Бонева

4. Мариела Георгиева Топалска

5. Георги Славчев Крънчев

6. Петя Иванова Георгиева- Ресиловска

7. Орлин Иванов Пандарев

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Корнелия Петрова Нинова

2. Иво Ангелов Христов

3. Иван Богомилов Петков

4. Георги Костадинов Георгиев

5. Костадин Иванов Палазов

6. Минка Алдомирова Сърнешка

7. Илия Любенов Гатев

8. Диана Стойчева Димитрова

9. Иван Детелинов Цанов

10. Любомир Костадинов Корадов

11. Йохан Първанов Петков

12. Атанаска Михаилова Тенева

13. Николай Йорданов Аргиров

14. Стефчо Неделчев Таушанов

15. Златомир Росенов Дьовленски

16. Иван Стоянов Върбанов

17. Десислава Николаева Недева

18. Екатерина Красимирова Манолова

19. Румен Гавраилов Василев

20. Йовка Божидарова Златева

21. Тодор Стефанов Тодоров

22. Калин Иванов Милчев

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Елена Цонева Гунчева

2. Емил Янков Янков

3. Гергана Николова Николова

4. Симеон Валерий Петров

5. Веселин Генов Генов

6. Христо Драгоев Христов

7. Димитър Георгиев Митърчев

8. Тодор Иванов Трионски

9. Мирослав Благовестов Маринов

10. Пенка Георгиева Дайлийска

11. Виктор Атанасов Тафров

12. Ненко Иванов Дадански

13. Дамян Светлинов Йорданов

14. Майя Костадинова Драгова

15. Силвия Александрова Колева

16. Димитър Михайлов Ковачев

17. Дафина Атанасова Проданова

18. Явор Иванов Томов

19. Тихомир Николаев Тотев

20. Костадин Александров Бодуров

21. Магдалена Любенова Дамянова

22. Георги Петров Карачански

6 ПП „АБВ“

1. Веселин Веселинов Плачков

2. Тодор Ангелов Станчев

3. Павлина Михайлова Паскова

4. Александра Цецкова Молотова

5. Стайка Ганчева Должева

6. Георги Костадинов Илчев

7 ПП „АТАКА“

1. Павел Димитров Шопов

2. Димитър Петков Керин

3. Даниела Тонкова Кинова

4. Михаил Георгиев Казанджиев

5. Борис Атанасов Златарев

6. Лилия Иванова Костадинова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА"/"КОД"

1. Пенка Иванова Деведжиева

2. Андрея Георгиев Щерев

3. Георги Веселинов Иванов

4. Галина Петкова Карауланова

5. Корнелий Савов Савов

6. Ивайло Спасов Спасов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Танер Мехмед Али

2. Али Мустафа Байрам

3. Жана Любомирова Папазова

4. Тунай Сюлейманов Хюсеинов

5. Айри Фейми Мурад

6. Антон Кръстев Михайлов

7. Мурад Ферад Ферад

8. Камелия Танева Александрова

9. Тоско Смаил Бесимов

10. Есиме Исмаилова Фейзова -Мехмедова

11. Инан Смаилов Алиев

12. Юсуф Джелилов Алиев

13. Хюсеин Айдънов Караджов

14. Гюнай Амзов Исмаилов

15. Саит Халил Хисар

16. Мехмет Асанов Гаджев

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“ :

1. Траян Никодимов Нинов

2. Михаил Николаев Шишков

3. Теодора Георгиева Николаева

4. Мариана Петкова Данева

5. Силвия Георгиева Георгиева

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Христо Любомиров Иванов

2. Манол Костадинов Пейков

3. Ивайло Пеев Старибратов

4. Владимир Бонев Славянски

5. Цанко Георгиев Арабаджиев

6. Николай Денев Георгиев

7. Антони Генчев Герасимов

8. Йоно Денев Чепилски

9. Невена Райчева Пачеджиева

10. Веселина Стефанова Александрова

11. Явор Трифонов Беров

12. Веселка Петрова Христамян

13. Славка Димитрова Андреева

14. Владимир Василев Джувинов

15. Елена Атанасова Георгиева

16. Ивайло Иванов Вантулев

17. Кирил Василев Ташев

18. Костадин Стефанов Калайджиев

19. Стефан Стоянов Ламбрев

12 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

1. Николай Симеонов Малинов

2. Огнян Стефанов Сапарев

3. Вергиния Иванова Атанасова

4. Д-р Георги Миланов Георгиев

5. Никола Иванов Аврейски

6. Благовест Георгиев Вакрилов

7. Димитър Калитков Иванов

8. Христо Цветанов Монов

9. Владислав Иванов Бояджиев

10. Екатерина Георгиева Корси

11. Красимир Милчев Трайков

12. Малинка Тодорова Петрова

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА"

1. Александър Трифонов Томов

2. Светозар Ангелов Нейков

3. Стефан Георгиев Харизанов

4. Васил Георгиев Бутев

5. Костадин Василев Стоилов

6. Румен Христов Петров

7. Ангел Илиев Чонов

8. Кера Григорова Карова

9. Светослав Каменов Байрактаров

10. Венета Ангелова Василева

11. Емилия Димитрова Димитрова

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ - БНО“

1. Александър Антонов Червенков

2. Методи Живков Стоянов

3. Станю Николов Симеонов

4. Красимир Николов Гешев

5. Малинка Димитрова Несторова

6. Павлина Георгиева Луканова

7. Андрей Димитров Калоферов

8. Христо Георгиев Йовчев

9. Димитър Милков Аврамов

10. Христо Ташев Христов

11. Атанас Георгиев Танев

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Валентин Василев Василев

19 ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

1. Светослав Емилов Витков

2. Ивайла Минчева Стефанова

3. Красимир Владимиров Куцаров

4. Андриян Гочев Бангиев

5. Неделин Николаев Бояджиев

6. Мария Христова Мърхова

7. Стоян Николов Черешаров

16 ПП „МИР“

1. Димитър Димитров Митев

2. Ивайло Петров Манджуков

3. Милена Георгиева Вацова

4. Арсен Людвиг Назарян

5. Онник Харутюн Таракчиян

6. Анелия Руменова Парапунова

7. Диана Аргирова Николова

8. Стамен Цветанов Македонски

17 КП „ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА“

1. Дарин Димитров Георгиев

2. Вихрен Величков Илиев

3. Димитър Иванов Тухлов

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Николай Димитров Хаджигенов

2. Мария Василева Капон

3. Румен Атанасов Атанасов

4. Данаил Валериев Радулов

5. Юрий Иванов Танев

6. Иван Димитров Русев

7. Константина Емилова Стоянова

8. Петя Димитров Терзийска

9. Ердал Илханов Арифов

10. Боряна Йорданова Христева

11. Мариела Спасова Стоева

12. Мария Вескова Малчева

13. Теменужка Николова Кривчева

14. Славена Йорданова Килиджийска

15. Виолета Петрова Манолова

16. Боряна Михайлова Чапарова

17. Димитър Николов Диманов

18. Васил Танев Василев

19. Мюнюр Мюмюнов Моралиев

20. Еюп Шериф Садък

21. Георги Итков Танев

22. Райна Лалова Дончева

19 ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

1. Светослав Емилов Витков

2. Ивайла Минчева Стефанова

3. Красимир Владимиров Куцаров

4. Андриян Гочев Бангиев

5. Неделин Николаев Бояджиев

6. Мария Христова Мърхова

7. Стоян Николов Черешаров

20 ПП „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ“

1. Борислав Христов Филипов

2. Симеон Николов Нейчев

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Христо Ангелов Димитров

2. Даниел Христов Христов

3. Сона Харутюн Фесчиян-Драганска

4. Валентин Костов Гаджонов

5. Светлин Валериев Сербезов

6. Емилия Атанасова Шалева

7. Светослав Колев Енчев

8. Светла Николова Крушовска

9. Станимира Георгиева Мишкова

10. Петър Иванов Попов

11. Никола Петров Абаджиев

12. Десислава Димитрова Инкьова

13. Веселина Стоянова Бързева - Трифонова

14. Станислав Георгиев Дишлийски

15. Даниел Спасов Китов

16. Елиза Владимирова Котева

17. Румяна Великова Димитрова - Благоева

18. Тодор Ванков Арабаджиев

19. Магдалена Кирилова Лискова

20. Златина Георгиева Георгиева

21. Мария Живкова Николова

22. Боян Атанасов Ганчев

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Николай Стефанов Колев

2. Красимира Илиева Атанасова

23 ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ-ОБЕДИНЕНИЕ-ГРАДИВНОСТ“

1. Благой Иванов Порязов

2. Красимир Атанасов Димов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Елена Стефанова Пешева

2. Костадин Иванов Гаров

3. Михаил Любомиров Михайлов

4. Илия Ангелов Зюмбилев

5. Владимир Иванов Александров

6. Тихомир Иванов Иванов

7. Максим Тодоров Петков

8. Атанас Петров Янев

9. Трендафилка Тодорова Николова-Петрова

10. Златко Лозев Костов

11. Костадин Иванов Аврамов

12. Юлия Георгиева Андреева

13. Стоянка Димитрова Мавродиева

14. Деян Страхилов Гаров

15. Иван Милчев Лазаров

16. Станислава Лъчезарова Гогова

17. Антоанета Георгиева Ковачева-Анастасова

18. Карамфила Иванова Шилева

19. Ангел Димитров Ленгеров

20. Йозджан Сали Сали

21. Венцислав Аврамов Червенков

22. Илиян Митков Айренски

25 ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Саани Исметов Денкчиев

2. Галинка Иванова Кирова

3. Цветомир Димитров Начев

4. Тихомир Господинов Господинов

5. Георги Христов Търнев

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Ангел Костадинов Калоянов

2. Щерю Йорданов Гълъбов

3. Пенка Петкова Караджова-Стоянова

4. Иван Ненков Нейчев

5. Михаил Костадинов Влахов

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Елица Иванова Чакмакова

2. Спас Николов Рачев

3. Георги Ангелов Кацунов

28 КП „ГЕРБ-СДС“

1. Бойко Методиев Борисов

2. Иван Борисов Тотев

3. Вежди Летиф Рашидов

4. Радомир Петров Чолаков

5. Спас Георгиев Гърневски

6. Александър Милков Държиков

7. Надя Росенова Танева

8. Пламен Дочев Панов

9. Христина Илиева Кашилска

10. Стефан Иванов Шилев

11. Вера Иванова Тоскова

12. Гошо Димитров Къчков

13. Спас Атанасов Шуманов

14. Даниела Асенова Митева

15. Георги Василев Липчев

16. Николай Илиев Арабаджиев

17. Мирослав Тенев Тенев

18. Емил Георгиев Русинов

19. Ели Георгиева Гатева

20. Елена Петрова Тотолакова

21. Симона Цветанова Николова

22. Петър Георгиев Траянов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Тошко Йорданов Хаджитодоров

2. Антоанета Андонова Стефанова

3. Теодора Маргаритова Пенева

4. Манол Николов Манолов

5. Николина Иванова Деспотова

6. Надя Георгиева Пандилова

7. Габриела Иванова Динева

8. Ивайло Димов Димов

9. Костадин Илиев Илиев

10. Ради Минчев Иванов

11. Любомир Василев Апостолов

12. Светослав Жоров Лавчиев

13. Красимир Димчев Дончев

14. Димитър Станчев Станчев

15. Йордан Василев Ангелов

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Христо Василев Ламбрев

2. Атанас Тодоров Гарфалски

3. Валери Кирилов Славчев

4. Александра Христова Ламбрева