Вижте всички кандидати за депутати в 28-и МИР Търговище

https://www.24chasa.bg/region/article/9574371 www.24chasa.bg

Листите на партиите са подредени според номерата в бюлетината.

1. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

1.Анита Мариянова Станчева

2.Антоанета Георгиева Стоянова

3.Димитър Борисов Петров

4.Александър Ангелов Стойнев

5.Юлиян Денев Йорданов

6.Светлана Маринова Янкова

7.Ивайло Тихомиров Димитров

8.Евгени Петков Коев

2. НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ (ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ, ПП БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ)

1.Красимир Димитров Русев

2.Александър Кирилов Александров

3.Иванка Дечева Неделчева

3. Български национален съюз – Нова Демокрация

1.Димитър Маринов Димитров

2.Велислава Михайлова Михайлова

3.Веселинка Хараламбиева Гигова

4. Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ”

1. Кольо Йорданов Милев

2. Светослав Иванов Стефанов

3. Николай Цонев Черкезов

4. Тодор Атанасов Хаджийски

5. Илия Светлозаров Илиев

6. Павлинка Иванова Тасева

7. Десислава Евгениева Петрова

8. Дарина Евгениева Георгиева

5. ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Димитър Иванов Василев

2. Милчо Василев Милчев

3. Кръстю Кирилов Кръстев

4. Йордан Митков Станчев

5. Румен Георгиев Велинов

6. Димитър Пенев Димитров

7. Георги Георгиев Георгиев

6. ПП АБВ

1. Жельо Станиславов Папазов

2.Ивайло Павлов Първанов

3. Венцислав Маринов Илиев

4. Йордан Иванов Костов

5. Цветина Кирилова Иванова

6. Асен Асенов Чатов

7. Милен Николаев Манев

8. Светослав Савчев Иванов

7. ПП "АТАКА"

1. Сашо Георгиев Йорданов

2. Красимир Петков Пейков

8. КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА /ПП КОД/;

1.Борислав Христов Борисов

9. Движение за права и свободи – ДПС

1.Джейхан Хасанов Ибрямов

2.Имрен Исметова Мехмедова

3.Сунай Кемалов Хасанов

4.Теодора Владимирова Маринова

5.Мирджан Салимова Алиева

6.Мариян Венциславов Бодев

7.Владислава Пламенова Петрова

8.Юнал Бехчетов Османов

10. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ;

1.Емил Митков Басаров

2.Ростислав Маринов Маринов

3.ДенисДжевджет Джафер

11. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ

1.Илина Симеонова Мутафчиева

2.Ивайло Йорданов Стоянов

3.Христо Колев Христов

4.Петя Иванова Златева

5.Елена Димитрова Дамянова

6.Иво Румянов Йорданов

7.Милен Благоев Стоянов

8.Петър Красимиров Маринов

12. ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

1. Валентин Груев Григоров

2. Красимир Геров Желев

3. Румен Върбанов Рашков

4. Юрий Николов Косев

13. Движение ЗАЕДНО за промяна (Българска Социалдемокрация – Евролевица, Европейска Сигурност и Интеграция, Родолюбие 2000);

1.Трендафил Атанасов Митев

2.Емил Викторов Джамджиев

3.Симеон Василев Симеонов

4.Никола Петков Тодоров

5.Мария Василева Костадинова

14. БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ - БНО

1. Мануел Николаев Манев

2. Евгени Пенчев Иванов

3. Галина Стефанова Мирчева

4. Маринка Великова Димова

5. Ивайло Йорданов Иванов

15. ПП "Нация"

1.Ангел Маринов Заимов

16. ПП "МИР"

1. Славчо Симеонов Славчев

2. Иван Стефанов Иванов

3. Марин Мирчев Благоев

4. Емил Фиданчев Стоичков

17. ПП „Граждани от Протеста”

1.Борянка Николова Миленова

2.Ирина Петкова Алексова

18. ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1.Николай Милчев Златков

2.Борислав Георгиев Маринов

3.Деан Маринов Русев

4.Станислав Йосифов Димитров

5.Мирела Емилева Тодорова

6.Юлияна Георгиева Илиева

7.Ивелина Стоянова Димитрова

8.Светлозар Стоянов Златев

19. ПП “Глас Народен”

1.Мадлен Веселинова Николова

2.Дарин Юлков Йорданов

3.Десислава Иванова Иванова

20. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ

1.Нели Красимирова Николова

2.Трифон Ангелов Хвърчилков

21. ПП “РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ”

1. Иван Ангелов Цонев

2. Светослав Пламенов Петров

3. Христо Любенов Стойчев

4. Ферад Ферадов Османов

5. Иво Христов Йорданов

6. Бедри Ризванов Юсменов

7. Кремена Стефанова Минчева

8. Веселин Викторов Величков

22. ПП “ПРАВОТО”

1.Борислав Димитров Луканов

23. ПП “Благоденствие-Обединение-Градивност”

1.Стоян Славейков Грозданов

2.Любомир Любенов Каменов

24. ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ

1. Симеон Георгиев Найденов

2. Грета Йорданова Минчева

3. Анелия Димитрова Борисова

4. Христо Иванов Радев

5. Калоян Михайлов Михов

6. Любомир Стефанов Павлов

7. Наталия Велева Тодорова

8. Даниела Николова Кушкова

25. ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ”

1.Христо Николов Дунчев

2.Селвис Севгин Ибрахим

26. ПП “ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ”

1.Поля Петрова Иванова

2.Константин Неделков Георгиев

3.Виктор Методиев Манчев

4. Димитър Панайотов Енчев

27. БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Димитър Милчев Димитров

28. ГЕРБ-СДС

1. Теменужка Петрова Петкова

2. Гергана Руменова Цонева

3. Митко Стайков Стайков

4. Д-р Явор Димитров Александров

5. Димитър Кънев Димитров

6. Анета Иванова Куманова

7. Седат Фехимов Мехмедов

8. Анелия Станчева Цонева

29. ПП “ИМА ТАКЪВ НАРОД”

1.Радослав Николов Бойчев

2.Стефан Иванов Бъчваров

3.Деян Михайлов Димитров

4.Диян Руменов Рафаилов

5.Надежда Йорданова Халачева

6.Радостина Димитрова Николова

7.Сема Данаилова Александрова

8.Станислав Петков Петров

30. ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ”

1.Никола Димитров Додов