Вижте всички кандидати за депутати от 17-и МИР Пловдив-област

https://www.24chasa.bg/region/article/9574375 www.24chasa.bg

Партиите са подредени според номерата в бюлетините

1. Партия „ВМРО-БНД“

1. Владимир Иванов Кисьов

2. Виктория Николаева Кацарска

3. Светлозар Аргиров Янков

4. Аргир Стоянов Вълчев

5. Радослав Красимиров Чотров

6. Пламен Тодоров Кабаков

7. Никола Георгиев Ликов

8. Нено Ангелов Стаменов

9. Даниела Димитрова Танева - Маринова

10. Никола Койчев Пингелов

11. Стефан Янчев Янчев

12. Иван Иванов Црънчев

13. Нина Георгиева Гьошева

14. Димитър Иванов Трунгов

15. Мария Любенова Сотирова

16. Елена Иванова Атанасова

17. Богослав Георгиев Костадинов

18. Елена Цветанова Станчева

19. Георги Димитров Чинин

20. Христо Димитров Гайдаров

21. Елица Радкова Василева

22. Васко Пламенов Вътев

2. НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ:

1. Минко Иванов Иванов

2. Симеон Йорданов Симеонов

3. Йордан Любенов Ничинков

4. Андрей Аврамов Андреев

5. Цветана Ангелова Керенчева

3. "Български национален съюз – Нова демокрация":

1. Георги Славчев Крънчев

2. Орлин Иванов Пандарев

3. Иванка Георгиева Станчева

4. Галин Недялков Петров

5. Анелия Руменова Коджаниколова

6. Живка Стойчева Стойчева

4. Коалиция „БСП за България“

1. Манол Трифонов Генов

2. Веска Маринова Ненчева

3. Димитър Величков Георгиев

4. Светозар Колев Славчев

5. Петър Милков Антонов

6. Захари Христов Христов

7. Иван Йосифов Яков

8. Любка Ангелова Маджарова

9. Николай Трендафилов Трънков

10. Пенка Маркова Башлийска

11. Енко Георгиев Найденов

12. Калин Танев Калапанков

13. Румен Митков Смирнов

14. Спасимир Иванов Спасов

15. Петър Димов Бояджиев

16. Борис Николов Янчев

17. Запрян Трифонов Христев

5. Партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Ангел Жеков Георгиев

2. Стоян Николов Таслаков

3. Кръстьо Стоянов Врачев

4. Димитър Валентинов Гюрев

5. Мария Николаева Армазова

6. Пенка Георгиева Дайлийска

7. Ангел Тодоров Русев

8. Димитър Тодоров Манов

9. Гергана Николова Николова

10. Димитър Михайлов Ковачев

11. Веселин Генов Генов

12. Георги Петров Карачански

13. Димитър Георгиев Митърчев

14. Христо Драгоев Христов

15. Иван Илиев Илиев

16. Силвия Александрова Колева

17. Светослав Илиев Алексиев

18. Тодор Веселинов Зубев

19. Александър Димитров Алексиев

20. Бялко Атанасов Бялков

21. Дафина Атанасова Проданова

22. Майя Костадинова Драгова

7. Партия „АТАКА“:

1. Магдалена Ламбова Ташева

2. Веселин Тодоров Божков

3. Веселин Борисов Йовчев

4. Емануил Крумов Иванов

5. Михаела Запрянова Паскалева

6. Стоян Костадинов Натев

7. Иван Йосифов Череджийски

8. Диана Иванова Тагарева

9. Мирослав Найденов Банчевски

10. Стоил Стоянов Стоянов

11. Василка Любенова Стоянова

8. Партия „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“- КОД

1. Костадин Николов Дамянов

2. Йосиф Славов Йозов

3. Цанка Стефанова Петрова

9. Движение за права и свободи:

1. Рамадан Байрам Аталай

2. Хюсеин Айдънов Караджов

3. Сюзан Орхан Моллаюсеин

4. Джемил Ахмед Караали

5. Ружди Фахри Салим

6. Тефика Рахим Реджебова

7. Бюлент Местан Шакир

8. Илия Павлинов Русев

9. Селим Айнур Емин

10. Надя Стефанова Манолова

11. Бехие Орхан Узун

12. Исмаил Ердуанов Ходжев

13. Айсин Ахмед Кюлджю

14. Ердуан Сали Мехмед

15. Илдърай Кязим Мустафа

16. Рангел Христов Божков

17. Сибел Юксел Рамаданова

18. Айджан Тунджай Мехмед

19. Гюлен Рамаданов Гоганов

20. Юсуф Бейтула Аптиш

21. Нуретин Айнур Тасим

22. Стелиян Пламенов Шалски

10. Българска прогресивна линия:

1. Стоян Асенов Димитров

2. Михаил Николаев Шишков

3. Валентин Василев Грамов

4. Орлин Николов Данев

11. КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Велизар Матеев Шаламанов

2. Константин Атанасов Костадинов

3. Васил Костадинов Гюров

4. Бонка Атанасова Карчева

5. Мариана Николова Иванова

6. Гергана Георгиева Кабаиванова

7. Валентин Александров Ройнов

8. Невена Райчева Пачеджиева

9. Даниел Стефанов Начев

10. Пламен Иванов Даракчиев

11. Никола Васлев Йорданов

12. Веселина Стефанова Александрова

13. Делчо Лазаров Камарски

14. Стефан Стоянов Ламбрев

15. Виктор Нелчев Иванов

12. Партия „Възраждане на Отечеството“

1. Огнян Стефанов Сапарев

2. Марко Христев Петров

3. Георги Дражев Атанасов

4. Георги Миланов Георгиев

5. Асен Денков Асенов

6. Павлина Денкова Стоянова

7. Димо Цанев Пулевски

8. Вълю Раев Илиев

9. Христо Иванов Иванов

10. Валерий Благоев Бръмбаров

11. Димитър Стойчев Кралев

12. Цветан Тодоров Монов

13. Гошо Петров Дамянов

15. ПАРТИЯ „НАЦИЯ"

1. Илиян Иванов Пеевски

16. Партия „МИР":

1. Светла Драганова Цветкова

2. Димитър Михайлович Томов

3. Асен Димитров Станоев

4. Диана Аргирова Николова

5. Георги Милчов Бързашки

6. Цветан Стаменов Македонски

17. Коалиция „Граждани от протеста“

1. Марин Иванов Абрашев

2. Вергиния Василева Костадинова

3. Димитрина Траянова Боева

18. "Изправи се! Мутри вън!"

1. Румен Маринов Йончев

2. Лидия Стойкова Стойкова - Чорбанова

3. Лидия Димитрова Гимишева

4. Ивайло Христов Кръстев

5. Райна Лалова Дончева

6. Ерма Димитрова Попова

7. Теменужка Николова Кривчева

8.Петя Колева Велковска

9. Вяра Гришина Зафирова

10. Мирослав Георгиев Манахилов

11. Илия Стоянов Данчев

12. Мюнюр Мюмюнов Моралиев

13. Мариана Чонова Сарафова

14. Милан Гочев Ганев

15. Валентина Ангелова Василева

16. Ангел Гълъбов Пелтеков

17. Росен Тонов Пеевски

18. Еюп Шериф Садък

19. Димитър Емилов Махнев

20. Боряна Йорданова Христева

21. Петя Димитрова Терзийска

22. Максим Колев Генчев

19. Партия „ГЛАС НАРОДЕН“

1. ЗЛАТКО КРЪСТЕВ АТАНАСОВ

2. ИВАЙЛА МИНЧЕВА СТЕФАНОВА

3. КРАСИМИР ВЛАДИМИРОВ КУЦАРОВ

20. „Движение на непартийните кандидати“

1. Анна Веселинова Пенкова

2. Златко Николаев Стоянов

21. Партия „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Георги Димитров Пилев

2. Драгомир Георгиев Георгиев

3. Николай Денков Гидиков

4. Васил Петров Черпелийски

5. Васил Иванов Гюрдиев

6. Десислава Иванова Видинска

7. Димитър Петров Костов

8. Стела Николова Петкова

9. Зорница Костадинова Танева

10. Гено Стоянов Чобанов

11. Пламен Павлов Чемишанов

12. Никола Атанасов Иванов

13. Верадин Емилов Митков

14. Паун Ефтимов Милчев

15. Милен Митков Хунев

16. Ирина Атанасова Иванова

17. Иван Проданов Иванов

18. Екатерина Ангелова Асенова

19. Катя Петрова Бадова

20. Георги Петров Гладийски

21. Венелин Александров Тодорчев

22. Христо Спасов Шипков

22. Партия „ПРАВОТО"

1. Персиана Саркис Мушехян

2. Ани Димитрова Карапанджиева - Колева

„БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Марин Георгиев Поповски

2. Александър Антонов Червенков

3. Гергана Кирчева Дечева

4. Иван Костадинов Георгиев

5. Петко Николов Иванов

6. Иван Димитров Ламбрев

7. Николай Руменов Бакларов

8. Атанас Иванов Михайлов

9. Иван Димитров Генев

10. Илия Филипов Ангелов

11. Филип Илиев Ангелов

23. Партия „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Благой Иванов Порязов

2. Красимир Атанасов Димов

24. Коалиция „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ- ВОЛЯ И НФСБ“:

1. Борис Янков Ячев

2. Станимир Ангелов Калайджиев

3. Андон Боянов Андонов

4. Димитър Атанасов Шивиков

5. Милко Христов Милков

6. Георги Димитров Андонов

7. Любомир Георгиев Мутафчиев

8. Живко Илиев Тодоров

9. Младен Любомиров Кичев

10. Стефан Асенов Кехайов

11. Татяна Кирилова Аксиева

12. Трендафил Николов Бакалов

13. Стоянка Димитрова Мавродиева

14. Велислав Николов Николов

15. Владимир Стоилов Веляков

16. Иван Добрев Шишков

17. Маринка Ангелова Събева

18. Иванка Георгиева Кондова

19. Невен Димитров Митев

20. Генчо Горанов Цолев

21. Павел Андонов Марлоков

22. Цветан Манчев

25. Партия на зелените:

1. Владимир Димитров Николов

2. Саани Исметов Денкчиев

3. Димитър Спасов Чавдаров

4. Павел Няголов Камбуров

5. Добрин Росенов Башайков

26. Партия „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Щерю Йорданов Гълъбов

2. Фердун Сабри Ариф

3. Иван Ненков Нейчев

27. Партия „Български съюз за директна демокрация“ (БСДД):

1. Елица Иванова Чакмакова

2. Невена Георгиева Георгиева

28. Коалиция „ГЕРБ-СДС“

1. Дани Стефанова Каназирева

2. Данка Евстатиева Зидарова - Люртова

3. Йордан Стоянов Кръстанов

4. Младен Николов Шишков

5. Димитър Йорданов Янев

6. Владимир Малинов Пильов

7. Даниела Йорданова Кузманова

8. Николай Атанасов Стаматов

9. Кристина Стоянова Крислова

10. Асен Бориславов Кичуков

11. Петя Георгиева Шопова

12. Запрян Василев Янков

13. Генчо Добрев Кинаров

14. Иван Николов Петков

15. Теодора Ивайлова Вълканска

16. Айше Мустафа Мечкарска

17. Петя Тодорова Маджарова

18. Кристина Ивова Атанасова

19. Тошко Панайотов Делев

20. Марин Томов Томов

21. Георги Илиев Тричков

22. Емил Данчев Топалов

29. Партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Тошко Йорданов Хаджитодоров

2. Танер Кадир Тюркоглу

3. Лъчезар Иванов Бакърджиев

4. Васил Димитров Апостолов

5. Румен Тодоров Попов

6. Димитър Иванов Арнаудов

7. Петър Любомиров Какалчев

8. Йордан Боянов Колев

9. Лалка Георгиева Манолова

10. Светла Райчева Стойнова

11. Красимира Петрова Иванова

30. Партия „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Владимир Луканов Мартинов

2. Ива Владимирова Папазова - Роспи

3. Николай Николаев Бербенлиев

4. Валери Георгиев Арсенов