Партиите са подредени според номерата в бюлетината.
1 - Коалиция "Движение "Заедно за промяна"
Ивайло Тодоров Тодоров
Теодор Иванов Иванов
Цветелин Петков Петров
Драгомир Роев Демирев
Ина Генчева Илчева
Сезгин Давудов Караисмаилов
2 - ПП "Свобода"
Стефка Петрова Стоянова
Димитър Динков Колев
Димитър Александров Александров
3 - БНС (НД)
Начко Обретенов Плочев
Марина Орфей Малчева
Елиана Андонова Бонева
Георги Бойков Ленков
4 - "БСП за България"
Кристиан Иванов Вигенин
Райно Георгиев Георгиев
Владимир Георгиев Стоев
Стоян Иванов Овчаров
Здравко Стефанов Златаров
Койчо Тончев Койчев
Нина Ганкова Недялкова
Красимира Петрова Юрукова
5 - "ГЕРБ-СДС"
Димитър Ангелов Иванов
Станислав Димитров Говедаров
Атанас Христов Христов
Дора Йовчева Стоянова – Костова
Волен Дичков Дичев
Снежана Христова Делчева
Станчо Кирилов Стоименов
Николай Костов Костадинов
6 - "Атака"
Гергана Димова Йовчева
Красимира Иванова Колева
Ваня Йорданова Дучева
7 - ДПС
Петър Пандушев Чобанов
Георги Петров Георгиев
Реджеб Селяхтинов Арифов
Кирил Иванов Стоилов
Юсеин Мехмедов Юсеинов
Юсеин Хасан Ахмед
Стойко Иванов Тодоров
Силвия Димитрова Желева
8 - "Изправи се! Мутри вън!"
Станчо Димитров Ставрев
Петър Стефанов Личев
Мими Иванова Караколева
Таня Георгиева Георгиева-Стоянова
Стоян Петков Петков
Пламен Павлинов Петров
Христо Димитров Иванов
Пламена Стоянова Парапанова
9 - ПП "МИР"
Радостина Ангелова Иванова
Милена Стоянова Стоянова
Георги Милчев Георгиев
Виктор Георгиев Атанасов
10 - "България на труда и разума" (БТР)
Донка Вълева Вълева
Петьо Панайотов Петков
Пею Стоянов Вълков
11 - "Възраждане"
Никола Ангелов Димитров
Георги Стоянов Дичев
Иван Димитров Арнаудов
Данаил Андреев Йорданов
Яна Мартинова Динева
Таня Маринова Тсиолакиду
12 - ПП "Подем"
Няма регистрирана листа.
13 - ПП "Бригада"
Станимир Димитров Марковски
Орлин Атанасов Добрев
14 - ПП "Пряка демокрация"
Боян Николов Павлов
15 - Гражданска платформа "Българско лято"
Светла Петкова Драгова
Снежана Илианова Радоева
Ивелин Русков Димитров
Жаклин Дианова Георгиева
Иван Стоянов Стоянов
Петър Динков Ганев
Митко Недялков Недялков
Наджие Ахмед Хасанова
16 - Коалиция "Българските патриоти" (ВМРО, Воля и НФСБ)
Боян Йорданов Кулев
Недка Христова Карска
Емил Костадинов Попов
Михаела Иванова Михайлова
Недко Петков Жечев
Илтер Мухидинов Хилмиев
Николай Павлов Почеканов
Димитър Цонков Димитров
17 - Коалиция "Ляв съюз за чиста и свята република"
Женя Димитрова Илиева
Румен Димов Проданов
Димитър Стефанов Бояджиев
Желязко Иванов Желязков
Красимир Иванов Цветков
Пламен Иванов Петков
18 - "Партия на зелените"
Георги Йорданов Куртелов
Атанас Андреев Пехливанов
Евтим Станчев Клисарски
Георги Христов Гечев
Демир Михайлов Павлов
19 - Национално обединение на десницата - КОД, БЗНС и БДФ
Илия Тенев Тодоров
Петко Георгиев Найденов
Донка Ангелова Калъпова
Белин Марков Белев
Митко Василев Димитров
20 - ПП "Глас народен"
Ирина Павлова Андонова
Илиян Ефремов Илиев
21 - ПП "Републиканци за България"
Красимир Енчев Дюлгеров
Диана Тонева Георгиева
Николай Вълев Петров
Нася Димитрова Атанасова
Даниела Николаева Михайлова
Глориан Динков Георгиев
Андриян Христов Обретенов
Дилян Евелинов Едрев
22 - ПП "Има такъв народ"
Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова
Мария Цветанова Петрова
Георги Николаев Султанов
Антон Станимиров Станев
Ивайло Андонов Димов
23 - "Демократична България"
Веселин Йорданов Калановски
Веселка Петрова Христамян
Николай Петров Чистов
Димитър Василев Брънков
Диман Колев Димитров
Елена Стефанова Иванова
Стоян Желязков Стоянов
Георги Илиянов Бъчваров