Линда Зечири се сбогува с олимпийските игри

Линда Зечири

Линда Зечири отпадна от олимпийския турнир по бадминтон в Токио. Българката допусна втора загуба в групата си. Линда нямаше сили да се опълчи на шампионката от Европейските игри в Минск през 2019 г. Миа Бличфелд (Дания) и бе победена с 0:2 гейма за 29 минути.

Зечири завърши на последното трето място  в група I с две поражения в двата си мача. Бличфелд спечели първото място с два успеха и продължава на осминафиналите.

Вчера олимпийският турнир по бадминтон напуснаха и представителките ни при женските двойки - Габриела и Стефани Стоеви. Сестрите спечелиха третия си мач в групата и ако бяха извоювали успеха и в първия си мач, в който бяха само на две точки от голяма победа, щяха да влязат в четвъртфиналите.