
Световният шампион с Аржентина Лионел Меси не отхвърли категорично възможността да участва на следващия мондиал, който е през 2026 г. в САЩ, Канада и Мексико.
"Харесва ми да играя футбол и докато се чувствам добре и във форма, ще продължа да му се наслаждавам. Но времето до следващото световно първенство ми изглежда твърде много.
Ще трябва да видя как се движи кариерата ми, какво ще се случи. Това зависи от много фактори", сподели 35-годишният нападател пред изданието "Оле".
"Ще остана в националния отбор до Копа Америка със сигурност. Трябва да се насладя на този момент. Надявам се, че и Лионел Скалони ще остане начело на Аржентина. Той е много важен за националния отбор. Да продължим този процес би било фантастично", казва още Меси.