
Дъжд прекъсна в началото на втория сет мача на Адриан Андреев от втория кръг на квалификациите на откритото първенство по тенис на САЩ.
22-годишният Андреев отстъпи с 3:6 гейма в първия сет на хърватина Борна Гойо, а играта бе прекратена в първия гейм на втория сет при дюс.
Двубоят започна по-добре за намиращия се на 106-о място в световната ранглиста Гойо, който бързо взе аванс от 3:0 гейма.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.