
Подготовката на българския национален отбор по биатлон в Италия започна на 27.10. във Валдидентро. Поради лошите условия нашите биатлонисти успяха да карат ски само веднъж на местния глетчер.
На 2.11. българите се преместиха в Ливиньо, където тренират и в момента. Трасето за ски бягане в центъра е около 2 км и е много добре подготвено. Пистата за биатлон се намира на 6 км от Ливиньо.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.