
Най-добрият български биатлонист Владимир Илиев остана на 7 секунди от спечелването на точка в първия индивидуален старт от сезона в световната купа.
В шведския зимен център Йостерсунд 36-годишният троянец направи 3 пропука при 4-те стрелби в старта на 20 км. С прилично бягане Илиев се нареди 41-и. На 40-ата позиция, която дава 1 т. за генералното класиране, се пласира молдовецът Максим Макаров.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.