
Интересна закачка се получи по време на среща с фенове на “Лийдс”, в която участваха българският национал Илия Груев, роденият в Доминиканската република испански защитник Жуниор Фирпо и френският офанзивен футболист Жоржиньо Рютер.
Тя бе организирана от клубния подкаст на йоркширци, а над 100 привърженици на емблематичния английски клуб имаха възможност да задават въпросите си към Груев и колегите му.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.