
Новият селекционер на националите по волейбол Джанлоренцо Бленджини обяви първия си списък и в него очаквано има доста нови имена.
За трите турнира от Лигата на нациите ще бъдат заявени 30 състезатели, което дава възможност за вариации.
Италианецът смени Пламен Константинов с договор за 3+2 г. с цел класиране на олимпийските игри в Лос Анджелис през 2028 г. Затова и е нормално Бленджини да вика млади момчета.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.