
Женският национален отбор на България по волейбол приключи с трудна и много сладка победа участието си в Лигата на нациите.
В последния си мач селекцията на Лоренцо Мичеби изскубна драматичен успех над Доминиканска република с 3:2 (24:26, 25:23, 25:22, 24:26, 15:13) в Хонконг.
В миналогодишната кампания загубихме от този съперник. Тимът ни показа много по-стабилна игра при начален удар и това помогна много.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.