
Всички билети за представянето на нападателя на френския национален отбор Килиан Мбапе в "Реал" (Мадрид) вече са разпродадени, съобщава вестник АС. Събитието ще се проведе на 16 юли на стадион "Сантиаго Бернабеу". Капацитетът на съоръжението е 80 хиляди зрители.
В първия ден от продажбите, 12 юли, запалянковците изкупиха 85 процента от входните талони. В неделя вечерта, 14 юли, всички места вече бяха разпродадени.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.