
Една от звездите на "Лудогорец" - Якуб Пьотровски, е пред трансфер в тима от италианската серия "А" "Удинезе", твърди в родината му Полша изданието meczyki.pl.
Треньор на отбора от Удине е Коста Руняич, на когото Илия Груев бе помощник в "Дуисбруг" и "Кайзерслаутерн".
Германецът познава добре качествата на Пьотровски от работата си в полското първенство. Руняич бе наставник на халфа в "Погон" (Шчечеин).
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.