
Наставникът на "Лудогорец" Георги Дерменджиев коментира победата с 2:0 в първия мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига срещу "Динамо" (Блрс). Двубоят се игра в Разград.
"Това са турнирни мачове. Този го проведохме много добре. Всички двубои са различни, а този няма нищо общо с предишните. Отборът беше доста различен спрямо съперника. Почти през цялата среща контролирахме играта.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.