
Селекционерът на националния отбор на Англия по футбол Томас Тухел призна, че Джуд Белингам е имал късмет да не бъде изгонен при домакинската победа с 3:0 над Латвия в мач от световните квалификации снощи.
След като вече бе получил жълт картон през първото полувреме, асът на "Реал" се размина с такъв за тежко нарушение срещу Райвис Юрковскис малко след подновяването на играта за второто полувреме и по-късно беше заменен от Фил Фодън.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.