
Старши треньорът на сръбския "Партизан" Желко Обрадович нареди българската звезда на гръцкия "Олимпиакос" Александър Везенков сред кандидатите за приза за MVP в баскетболната Евролига за сезона
Пред BasketNews легендата изброи кандидатите си: "Да кажем - Александър Везенков и Еван Фурние от "Олимпиакос". Те играят отлично. От "Панатинайкос" със сигурност Кендрик Нън. Кевин Пънтър от "Барселона", но той беше контузен.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.