
След почти месец пауза заради травма, получена при загубата на България с 1:2 от Ирландия в Пловдив, националният ни врата Димитър Митов се завърна в игра за "Абърдийн".
Тимът му се поизмъчи, но отстрани с 2:1 "Хартс" и ще играе във финала за купата на Шотландия срещу победителя от утрешния полуфинал между бившия му тим "Сейнт Джонстън" и гранда "Селтик".
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.