
Най-добрата българска състезателка по спортна гимнастика Валентина Георгиева е преминала нови медицински прегледи, тъй като продължава да изпитва болки в коремната област, обявиха от федерацията ни по този спорт.
“Валентина Георгиева отново е преминала изследвания след тези, които й бяха направени по спешност в “Пирогов” в събота вечерта. Прегледът отново е показал, че няма възпаление на апендикса. Тя продължава да изпитва болки в коремната област и ако до няколко дни те не отшумят, Георгиева ще премине изследвания с образна диагностика”, се казва в изявлението.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.