Съдийската комисия не откри грешки, които да доведат до наказания за съдиите на "Левски" - "Лудогорец" в края на миналата седмица. Реферите, дори и тези на ВАР, получиха наряди за срещите от задаващия се кръг.
"Сините" се оплакаха от съдийството при нулевото равенство входира писмо с искане до Съдийската комисия към БФС за достъп до аудиото от ВАР при две спорни ситуации в двубоя на с "Лудогорец" - отменената дузпа и недаден червен картон на играч на 14-кратните шампион.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.