В годината, изпълнена с големи успехи на световно ниво за българския волейбол, „Левски" отбелязва малък юбилей за една от знаковите инициативи, свързани с изграждането на по-доброто утре за най-успешния отборен спорт у нас.
За пета поредна година таланти от едни от най-успешните волейболни нации в Европа идват в София за силния международен турнир "А1 Звезди на бъдещето", който вече е със сериозна репутация във волейболния свят като едно от най-предпочитаните състезания за момчета и момичета, поели по своя път към големия спорт.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.