8 909 280 минути чакахме отново да вдигнем титлата. Това написа новият шампион на България "Левски". "Сините" отново са на върха у нас след 17-годушно прекъсване.
"Кой би повярвал тогава?
В онзи майски ден на 2009 година светът беше друг. Нямаше Instagram. Нямаше TikTok. Интелектът не беше изкуствен. И никой от присъстващите на онова награждаване не е подозирал какво предстои да се случи с любимия ни клуб. Но казват, че любовта се доказва във времето и в тежките моменти.
Между тези две снимки стои цяла епоха. Стоят загубени финали. Стои титла, изплъзнала се в последните минути. Стоят години на лутане между илюзия и посредственост. Стоят големи обещания и малко истини.
Стоят в очакване този момент да се повтори.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.