"Локо" (Пд) завърши сезона с победа над шампиона "Лудогорец" като гост (видео)

Представителния тим на "Локомотив" завърши сезона в Първа лига с успех като гост над "Лудогорец" в Разград, съобщи официалният сайт на пловдивския клуб.

"Черно-белите" се наложиха с 2:1 след голове на Камбуров и Мартинович. Дебют с фланелката на "Локомотив" направиха юношите Димитър Законов и Петър Главчев, които влязоха като резерви. Вторият е син на рапъра Ванко 1.

Срещата започна по-добре за "Локомотив" и "черно-белите" можеха да поведат в 9-ата минута. Веселин Марчев бе изведен очи в очи с вратаря Даниел Наумов, но прехвърлящият му удар мина встрани от вратата на "Лудогорец".

Все пак в 31-ата минута гостите поведоха. Дино Мартинович бе съборен в наказателното поле от вратаря на "Лудогорец" и главният късия отсъди дузпа, която бе реализира от Мартин Камбуров.

Капитанът на "черно-белите" можеше да вкара втори гол пет минути по-късно, но техничният му удар мина малко над целта.

В началото на второто полувреме домакините бяха по-активният отбор, но до сериозно положение пред Илко Пиргов не се стигна.

В 65-ата минута диагонален изстрел на резервата Умарбаев бе избит от Даниел Наумов. В 69-ата Пламен Крумов центрира от дясно, а Дино Мартинович засече с глава зи удвои преднината за "Локомотив". В 80-та минута силен шут на Умарбаев бе отразен от стража на домакините.

В 85-ата минута Веселин Марчев бе заменен от Димитър Законов. Това бе дебют за юношата с екипа на "Локомотив".

В 87-ата минута "Лудогорец" върна един гол чрез Томас Цвятков. В последната минута и друг юноша на пловдивчани записа дебют - Петър Главчев замени Димо Мартинович.

"Локомотив" завършва сезона на 5-о място. "Черно-белите" спечелиха 52 точки след 14 победи, 10 равенства и 12 поражения с голова разлика 50:52.

Звездата на "Ювентус" Кристиано Роналдо няма да бъде подложен на съдебно преследване в САЩ по обвинения в изнасилване. Това обявиха от окръжната прокуратура в Кларк Каунти. Според властите няма убедителни доказателства за сексуално насилие над Катрин Майорга и случаят се прекратява. Срещу Роналдо започна разследване във връзка с обвиненията на

Изключително тежки работни дни има певицата Лилана. Изпълнителката, която от дълго време е извън светлините на прожекторите, бе заловена от топпапараците на "България Днес" да пазарува. За минути Лилана влезе в супермаркет, откъдето си взе здравословно мляко и кола, след което изхвърча с бърза крачка.

На пазар за гримове се впусна устатият коафьор Валентин Кулагин, видя "България Днес". Участникът във „ВИП брадър“ изпробва качествата на различни четки и мазила за украса на женските лица и видимо остана доволен от продукцията. Гримьорът, който казва, че Бог и майка му са го дарили с невероятен ген и няма нужда от почти нищо,