Канада - Германия и Русия - Чехия са 1/2-финалите в хокея на олимпиадата

Максим Моро (вляво) получава поздравления за победния гол срещу Финландия.

Канада - Германия и Русия - Чехия са 1/2-финалите на хокейния турнир на олимпиадата.

Канада победи Финландия с 1:0 след гол на Максим Моро в 16:22 мин на последната третита. Голям мач направи резервния вратар на северноамериканците Кевин Пулен, който в петата минута на втората част смени титулярът Бен Скривенс, получил контузия.

Страхотна драма имаше в другия мач Германия - Швеция. Немците дръпнаха с 2:0 за 29 секунди в първата част след голове на Кристиан Еркоф и Марсел Ноебелс. Втората завърши 0:0. Антон Ландер върна един гол в 6:25 мин на последната третина. 3,03 минути по-късно Доминик Кахун направи 3:1 за Германия. Патрик Хърсли намали в 9,35 мин, а 122 секунди по-късно Микаел Викстранд направи 3:3. Само 90 секунди след началото на продължението обаче вратарят на скандинавците Виктор Фаст не успя да задържи шайбата в ръкавицата си и с нея я прати в мрежата след удар на Патрик Реймер.

По-рано през деня Русия разгроми с 6:1 Норвегия, а чехите елимириха с дузпи САЩ след 2:2 в редовното време и продълженията.

Жанет Нейчева се хвали с връзка с Денис Теофиков Връзката плеймейтки – чалга певци явно се скрепява все повече. Съществен принос в това даде еротичната моделка Жанет Нейчева, която налази детето-чудо на попфолка Денис Теофиков. Жанет се похвали с опасната си близост с Денис, който се прочу с последната си песен, посветена на коронавируса

Мария прецака колежката си Алисия. Дали нарочно или без да иска, остава да гадаем. Звездата на "Пайнер" изпревари топ изпълнителката на конкурентната "Ара мюзик" за дует с един от любимите й партньор - Тони Стораро. Още в началото на март Алисия обяви, че е готова с парчето си с Човека-глас. "Новият ми дует е с Тони Стораро

Бразилската футболната легенда Ривалдо се радва на женски ласки в басейн. Той и половинката му Елиза се натискат във водата. Двамата в момента се намират в Уиндърмиър, Флорида. Под кадъра хубавицата е написала: "Любовен басейн", с което намеква какво е намислила за футболиста под жаркото слънце. "Златната топка" е женен за доста по-младата от него