Соколов на крачка от топ 4 на Шампионската лига

Соколов се е устремил към топката преди да я забие мощно в полето на "Тренто" въпреки опита да блокада на бившия му съотборник Филипо Ланца.

Цветан Соколов и съотборниците му от "Кучине Лубе" са само на 2 гейма от участие във финалната четворка на Шампионската лига по волейбол. Те се наложиха с 3:1 като домакини над друг италиански тим - "Тренто", в първата среща от т.нар. "топ 6 плейофи".

Соколов заби 18 точки срещу бившия си отбор, а с 1 повече записа кубинецът с италиански паспорт Османи Хуанторена. Той също дълго време носи екипа на "Тренто". Реваншът е след седмица и "Кучине Лубе" се нуждае от 2 гейма, за да си осигури участие на финалите в Казан. При загуба с 0:3 или с 1:3 ще се играе "златен" гейм.

В същото време клубният отбор на Пламен Константинов успя да спечели само една част при гостуването на "Сър Сейфти Перуджа" в същата фаза от Шампионската лига. "Локомотив" (Новосибирск) се наложи с 26:24 в първия гейм, но след това италианският тим направи пълен обрат и спечели категорично с 3:1.

"Очаквахме, че ще бъде много трудно. Това, което промени хода на мача, бе силният сервис на домакините. Не успяхме да намерим решение срещу тази игра и закономерно загубихме", коментира Константинов.

Целият свят е свикнал с разголените снимки на бившата съпруга на Макси Лопес - Уанда Нара. Но настоящата му половинка Даниела Кристиансон определено изненада със секси кадъра, който си пусна. Гаджето на футболиста припомни почивката им на Малдивите. И показа на всички с какво е спечелила Макси Лопес.

Поетесата Надежда Захариева търси стихове на улицата. Топпапараците на "България Днес" изловиха вдовицата на великия Дамян Дамянов да дири вдъхновение в най-острия студ, оглеждайки минувачи и сгради с напрегнато изражение. Въпреки че вече е в добро здраве, поетесата нито веднъж не се усмихна на някого,

Вратарят на "Евертън" и Англия Джордан Пикфорд може да премине в "Манчестър Юнайтед" през зимата. Ръководството на "червените дяволи" гласи 24-годишния страж за заместник на Давид де Хеа. Договорът на испанеца с клуба е до лятото на 2020 година. В момента преговорите за продължаването му са преустановени.