"Лудогорец" аут за Шампионската лига, остава в играта за Лига Европа

Снимка: Официален сайт на "Лудогорец"

"Лудогорец" няма да играе за трети път в групите на Шампионската лига - поне през този сезон, стана ясно след реванша от втория предварителен кръг в Секешфехервар.

Разградчани паднаха 0:1 от унгарския първенец "МОЛ Види" и след 0:0 в първия двубой преди седмица у дома пуснаха съперника напред.

Единственото попадение вкара босненският играч на домакините Анел Хаджич в последната минута на първото полувреме.

Малко преди това за втори жълт картон беше изгонен нападателят на "Лудогорец" Върджил Мисиджан.

И двете предупреждения на холандеца не бяха за груба игра - първото за престъпване на линията при пряк свободен удар, а второто - за спорна симулация.

С човек по-малко българският шампион бе много близо до изравняването, когато Жоао Пауло удари греда от пряк свободен удар.

"Лудогорец" ще продължи битката за групите в Лига Европа, като в третия предварителен кръг ще срещне победителя от двойката "Зрински" (Босна и Херцеговина) - "Валета" (Малта).

Футболистът на "Лацио" Хоакин Кореа не е сред на-големите световни звезди, но половинката му със сигурност е. Дезире Кордеро за пореден път привлече погледите на всички. Моделката засне поредната си секси фотосесия. Този път тя позира по бельо и подпали феновете си с няколко кадъра, които показа. Мис Испания 2014 последва гаджето си в Рим след

Защитникът Емил Кременлиев е сред героите на "Парк де Пренс" преди 25 години. Именно от него започва атаката за победния гол на Емил Костадинов за 2:1 срещу Франция. След края на мача Емил Кременлиев успява да вземе фланелката на Давид Жинола. Без да знае, че французите ще нарочат именно него за големия грешник за загубата.

За кофи за смет стоварени върху място предназначено за инвалиди на ул. "Цар Асен I" сигнализира столичанин. За съжаление това е поредния път, в който софиянци се сблъскват с подобен проблем коментират