ЦСКА с нови три гола срещу австрийци (Видео)

Кирил Десподов пробива през защитата на "Адмира". СНИМКА: Туитър

ЦСКА не остави никакви съмнения в превъзходството си срещу австрийския "Адмира Вакер" в Лига Европа. "Червените" вкараха нови три гола при гостуването си и отстраниха съперника с общ резултат от 6:1.

Пред почти собствена публика игра ЦСКА, след като близо 1000 привърженици на тима се изсипаха на мача.

Мауридес откри резултата в 14-ата минута с глава. След това отново бразилецът открадна една топка и направи 2:0 в 53-ата минута. Синан Бакъш намали в 55-ата, но в 80-ата Жоржиньо вкара трети гол за ЦСКА.

В следващия  кръг "червените" се изправят срещу датския ФК "Копенхаген".

Стана ясен и съперникът на "Лудогорец" в Лига Европа. Това е босненският "Зрински" от Мостар, който победи с 2:1 като гост "Ла Валета".

Софиянец изхвърли книги до кофи за боклук и предизвика възмущението на потребителите в социалните мрежи. Вместо да ги запази и съхрани столичанинът явно е решил да освободи място за нещо по важно в жилището си от художествените

Навряха ми маркуч в за*ника! Скандалната изповед направи известната разложка кримка Сергей Шопов, по прякор Тони Измамата, пред шокираните погледи на магистратите от Софийския апелативен съд, видя "България Днес". Кримигероят от гърменското село Дъбница отдавна е напълнил полицейските сводки в района на Гоце Делчев и Разлог с палитра от

Фолклегендата Руси Русев стана учител! Изпълнителят на вселенския хит "На бургаската гара" преподава на деца в училище "Христо Ботев" в бургаския кв. Долно Езерово. "Започнах втора учебна година като вокален педагог. Музикалната ми кариера продължава - имам участия и концерти, опитват се да правя нови песни, но и искам да уча деца.