Сръбски скандал след ЦСКА - "Славия" 2:1 с два гола на Мауридес (видео)

ЦСКА постигна четвъртата си победа от четири мача в Първа професионална лига. "Червените" се наложиха над Славия с 2:1 в мач, който се игра на стадион "Българска армия" в неделя вечерта.

Тимът от Борисовата градина поведе в добавеното време на първата част след отлично центриране на Кирил Десподов към Мауридес, който успешно насочи топката с глава в долния ляв ъгъл на вратата.

Гостите изравниха в 66-ата минута след центриране от статично положение, като голмайстор беше Денис Карабельов.

В 90-ата минута Десподов отново подаде топката на Мауридес, който отново я засече с глава, за да донесе победата на ЦСКА с 2:1.

Изключително афектиран след края на мача бе треньорът на "Славия" Златомир Загорчич, който очевидно беше подразнен от празнуването на победния гол от "червената" резервна скамейка.

"Не искам да коментирам мача, ще кажа много глупости. Попитайте ме нещо друго! Този ЦСКА и начинът по който играе футбол не ми харесва. С тези дълги подавания, това не е ЦСКА. Това е моето мнение. Най-много ме ядоса отношението на някои хора. Много съм ядосан. Беше ми много гадно по този начин да се отнасят. Колегите трябва да имат повече уважение към нас. Не ми хареса начинът, по който се радваха. Нямам думи. Това не е достойно за футоблен клуб като ЦСКА. Ние сме хора, колеги… Нека е честита победата на ЦСКА, пожелавам им да вземат титлата, но с тази игра нямат шанс. Просто не мога да говоря повече", заяви Загорчич пред камерата на "Диема спорт".

Запитан дали не реагира прекалено остро спрямо треньора на "червените" Нестор Ел Маестро, с който са сънародници, Заги недвусмислено коментира: "Сърбите завършваме на -ич."

"Имам и аз от какво да се оплача, но имам голям респект към господин Загорчич, той е по-възрастен от мен. Ако съм го наранил по някакъв начин, се извинявам. И двамата сме от една и съща страна и му желая успех в бъдеще", бе отговорът на наставника на ЦСКА Нестор Ел Маестро.

Селекционерът Димитър Пенев и няколко човека от делегацията на България се почерпили с вино за $169 бутилката след победата на България над Франция с 2:1 на "Парк де Пренс". Това разкри пред колекционерското издание "Господ е българин" коментаторът Петър Василев. Президентът на БФС Валентин Михов организирал специална вечеря по повод успеха в

В турска болница е приет Димитър Желязков, след като здравето му сериозно се е влошило, научи "България Днес". Хоспитализирането на Митьо Очите се оказва основната спънка за връщането му в България, разкриват негови приближени. Несебърският Ал Капоне бе заловен край тузарски хотел в Истанбул в началото на август.

Има диплома Оперната певица лекува с космическа енергия Оперната певица Весела Нейнски владее техниките на хипнозата, научи "България Днес". Участничката във "ВИП брадър" е сертифициран терапевт от Българската асоциация по хипноза и хипнотерапия, показа проверка на вестника. Самата Нейнски признава, че е вкарвала много хора в транс.