ЦСКА губи на полувремето с гол от засада, скандал в ефира на БНТ

ЦСКА губи на полувремето 0:1 от "Копенхаген" като гост в реванша от III предварителен кръг в Лига Европа.

Общият резултат вече е 3:1 в полза на датчаните, но "червените" все още са на два гола от продълженията.

Единственото засега попадение в мача на стадион "Телиа Паркен" вкара най-добрият играч на домакините Дамен Н'Дойе.

Голът обаче беше от очевидна засада, което накара играчите и феновете на ЦСКА да протестират.

Турският съдия Мелер обаче не обърна никакво внимание и призна попадението.

Преди седмица в София ЦСКА отново претендираше за съдийска грешка при изгонването на Чорбаджийски.

В Копенхаген подобно нарушение - удар в главата, бе извършено срещу Кристиан Малинов, но не последва никаква санкция.

Веднага след края на полувремето фенове опитаха да потърсят сметка от водещия студиото по БНТ1 Радостин Любомиров, който е на стадион "Българска армия" заедно с гостите си Христо Янев и Владимир Манчев.

Там е изградена импровизирана фензона, където запалянковци гледат мача на голям екран.

Евгения Джаферович постъпи в болница. Бившата плувкиня бе приета преди няколко дни. Риалити звездата, която в момента е успешен гримьор, влезе в Александровска болница. Причината е корекции на направена преди време пластична операция на корема. Сексапилното миньонче качило доста килограми по време на бременността си с второто дете - сина й Бо.

Подведена от двама прокурори да признае убийството на мъжа си Николай Димов. Така Анита Мейзер обясни различните версии, с които излизаше в съдебна зала в продължение на двегодишната сага с Темида.В петък в 9 сутринта силиконовата миска пристигна в Съдебната палата в София, за да застане пред Върховния касационен съд.

Една позабравена класика в спортните двойки "футболист-гимнастичка" се завръща. Юноша на "Левски" се оказа мъжът до капитанката на "златните момичета" от ансамбъла Симона Дянкова, научи "България Днес". Чаровната варненка е с халфа Никола Яначков. Двамата са заедно от няколко години. Запознали са се във Варна,