ЦСКА пак падна и е аут от Европа с гол от засада, фенове скочиха на БНТ

СНИМКА: РОЙТЕРС

ЦСКА остави само "Лудогорец" да отстоява европейската футболна чест на България в клубните турнири, след като отпадна в третия предварителен кръг на Лига Европа.

"Червените" отново загубиха 1:2 от датския "Копенхаген", този път като гост.

Седмица по-рано тимът на треньора Нестор ел Маестро падна със същия резултат на стадион "Българска армия".

Както и тогава, на стадион "Телиа Паркен" в четвъртък вечерта ЦСКА пострада от съдийски решения.

В София доста пресилено бе изгонен Чорбаджийски, а в Копенхаген домакините поведоха с гол на Н'Дойе в 23-ата минута от абсолютна засада.

През второто полувреме българите успяха да изравнят в 58-ата минута след добра комбинация, при която Мауридес изведе в удобна позиция резервата Евандро и той простреля вратаря на домакините.

За съжаление само 6 минути продължи "червената" надежда за пълен обрат, защото отново Н'Дойе в 64-ата направи 2:1 с глава след корнер и слаба реакция на защитниците.

На почивката гневни фенове потърсиха сметка от водещия студиото на БНТ Радостин Любомиров.

Той го водеше на стадион "Българска армия" в компанията на гостите си Христо Янев и Владимир Манчев и около 500 запалянковци.

След размяна на няколко реплики охраната изведе ядосаните привърженици.

Световна шампионка по гимнастика дарява лентата си от олимпиадата в Рио де Жанейро в подкрепа на каузата "Сърце за пример". Християна Тодорова и куп популярни лица дават лични вещи за благотворителен търг в подкрепа на жени, жертви на насилие. Актрисата Стоянка Мутафова, певиците Нели Рангелова, Михаела Маринова и Сантра,

Камен Тонов свързан с неофициалния охранителен бизнес на Балбузанов Участник от „Биг брадър“ се оказа коз на прокуратурата срещу Камен Балбузанов-Куката. Камен Тонов-Михаловски бе викнат в спецсъда, за да даде показания по дело за рекет, палежи и побои срещу плевенския ъндърграунд герой заради връзките си с неофициалния му охранителен бизнес,

Живея чрез изкуството. То ми е необходимо, за да съм това, което съм. Така обяснява работата и призванието си актрисата и художник Диана Димитрова. Шармантната красавица, която спечели симпатиите на широката публика след превъплъщението си в образа на д-р Зорница Огнянова от популярния сериал "Откраднат живот",