"Левски" остава на върха след 2:1 над "Етър" на "Ивайло"

Снимка: Ангел Ганцаров

"Левски" победи с 2:1 "Етър" (Велико Търново) в мач от 6-ия кръг на първенството в Първа професионална лига.

Пред почти пълните трибуни на стадион "Ивайло" "сините" записаха четвърта поредна победа, която ги остави на върха на класирането.

Столичани вече имат 16 точки, като няма да могат да бъдат изместени от първото място преди срещата с "Берое".

Вторият ЦСКА е с 12 точки, но има мач по-малко.

Първата част беше изцяло на момчетата на Славиша Стоянович, които поведоха с два гола.

Жерсон Кабрал (26) и Станислав Костов (45) отбелязаха във вратата на Христо Иванов.

Веднъж гредата и отлично спасяване на вратаря попречиха на гостите да водят с по-голям резултат.

След почивката "Етър" опита да се върне в мача, като реализира един гол чрез Флорент Боджадж в 63-ата минута за крайното 1:2.

Селекционерът Димитър Пенев и няколко човека от делегацията на България се почерпили с вино за $169 бутилката след победата на България над Франция с 2:1 на "Парк де Пренс". Това разкри пред колекционерското издание "Господ е българин" коментаторът Петър Василев. Президентът на БФС Валентин Михов организирал специална вечеря по повод успеха в

В турска болница е приет Димитър Желязков, след като здравето му сериозно се е влошило, научи "България Днес". Хоспитализирането на Митьо Очите се оказва основната спънка за връщането му в България, разкриват негови приближени. Несебърският Ал Капоне бе заловен край тузарски хотел в Истанбул в началото на август.

Има диплома Оперната певица лекува с космическа енергия Оперната певица Весела Нейнски владее техниките на хипнозата, научи "България Днес". Участничката във "ВИП брадър" е сертифициран терапевт от Българската асоциация по хипноза и хипнотерапия, показа проверка на вестника. Самата Нейнски признава, че е вкарвала много хора в транс.