"Левски" остава на върха след 2:1 над "Етър" на "Ивайло"

Снимка: Ангел Ганцаров

"Левски" победи с 2:1 "Етър" (Велико Търново) в мач от 6-ия кръг на първенството в Първа професионална лига.

Пред почти пълните трибуни на стадион "Ивайло" "сините" записаха четвърта поредна победа, която ги остави на върха на класирането.

Столичани вече имат 16 точки, като няма да могат да бъдат изместени от първото място преди срещата с "Берое".

Вторият ЦСКА е с 12 точки, но има мач по-малко.

Първата част беше изцяло на момчетата на Славиша Стоянович, които поведоха с два гола.

Жерсон Кабрал (26) и Станислав Костов (45) отбелязаха във вратата на Христо Иванов.

Веднъж гредата и отлично спасяване на вратаря попречиха на гостите да водят с по-голям резултат.

След почивката "Етър" опита да се върне в мача, като реализира един гол чрез Флорент Боджадж в 63-ата минута за крайното 1:2.

Харесвам се, не ми пука, фука се Анджи В садо-мазо порноклип лъсна джендърът Анджелина, известна като двойничка на Николета Лозанова. 21-годишният Филип, както е родното й име, не се посвени и веднага след като преминала от мъжки в женски пол, решила да заснема видео със секссъдържание за спомен. "И за това ли ще ме мразите?

Българският снайперист Крум Хаджипетков шашна и най-добрите военни специалисти в Германия, след като уцели портокал от 800 метра разстояние. Това е само един от уникалните рекорди на българина, регистрирани по време на състезание в Германия това лято. Ефрейторът от 31-ви механизиран батальон - Хасково, спира дъха на всички с точния си мерник.

Световна шампионка по гимнастика дарява лентата си от олимпиадата в Рио де Жанейро в подкрепа на каузата "Сърце за пример". Християна Тодорова и куп популярни лица дават лични вещи за благотворителен търг в подкрепа на жени, жертви на насилие. Актрисата Стоянка Мутафова, певиците Нели Рангелова, Михаела Маринова и Сантра,