Гол с ръка и 3 греди откраднаха победата на “Манчестър С” (видео)

“Манчестър Сити” не успя да вземе трета поредна победа на старта на английскита Висша лига.

“Гражданите” завършиха 1:1 при гостуването на “Уулвърхемптън”, но със сигурност ще се оплакват както от съдиите, така и от късмета си.

Голът на домакините, с който те откриха резултата, бе вкаран след очевидна игра с ръка. В 57-ата минута след центриране на Жоао Моутиньо Вили Боли се хвърли с надеждата да засече топката с глава, но тя се удари в дясната му ръка и влезе във вратата.

Гостите протестираха, а мениджърът им Хосеп Гуардиола дори се претъркули край терена, но това не убеди съдията Мартин Аткинсън, който призна гола.

В 69-ата минута “Сити” стигна до изравняване. Илкай Гюндоган центрира от пряк свободен удар и Ламерик Лапорт засече топката с глава за 1:1.

Освен към съдията Гуардиола имаше основателни претенции и към съдбата. Най-добрият му нападател Серхио Агуеро направи хеттрик, но от греди. Третата бе в петата минута на добавеното време, когато аржентинецът завъртя добре топката от фаул, но тя кацна на мястото, където се събират горната и лявата странична греда, и излезе в аут.

Вратарят и капитан на “Тотнъм” и френския национален отбор Уго Лорис ще отнесе глоба от общо 660 000 евро, след като беше хванат да кара пиян. Той е заплашен и с отнемане на лентата от ръководството на лондонския клуб.

“Извинявам се на всички - семейството, клуба, съотборниците, мениджъра и феновете”, каза Лорис.

Народният бард Веселин Маринов мина на повикване. Звездата бе изловена от топпапараците на "България Днес" търпеливо да чака пред столична бизнес сграда, тръпнейки да получи обаждане, за да бъде пуснат вътре. Изпълнителят на "Горчиво вино" чинно постоя десетина минути, говорейки по телефона с папка под мишница с надеждата да му отворят дверите на

Нова светска двойка е на път да подлуди Италия. Футболистът Абделкадер Гезал и моделката Ариадна Ромеро се забиха в риалити предаването "Островът на известните". Двамата си допаднаха още с влизането в шоуто, което ги запрати да оцеляват в джунглата в Хондурас. Често се усамотяват да водят задушевни разговори. Те прекараха нощта заедно един до друг.

Актьорът Китодар Тодоров знае как да оправи настроението на приятелите си. Артистът случайно се засече с авер на улицата. Кито, както го наричат близките му, веднага започна да разказва забавна история. За да стане още по-интересна случката, която обяснява, актьорът от "Скъпи наследници" започна да жестикулира и да прави мимики.