ЦСКА издрапа до 1:0 над "Черно море", вече е на 3 точки от "Лудогорец"

Али Соу пробива към вратата на "Черно море". Той донесе победата на ЦСКА от дузпа. СНИМКА: Йордан Симeонов

ЦСКА победи изключително трудно "Черно море" с 1:0 в София, но това му позволи да се приближи на 3 точки до "Лудогорец" преди гостуването в Разград идния уикенд.

"Червените" проспаха цялото първо полувреме, като единствено вратарят им Витаутас Черняускас запази нулевото равенство.

През втората част ЦСКА натисна повече и Рафаел Енрике натресе гредата, а Дюлгеров спаси удар от няколко метра на Али Соу.

В 87-ата минута Пламен Димов по незнайни причини реши да атакува Рафаел Енрике малко преди аутлинията и му отнесе краката, когато крилото рязко смени посоката. От дузпата Али Сау вкара победния гол.

Любослав Пенев извади от групата Николай Бодуров, а Кристиан Малинов остана резерва, но влезе в игра. Илиан Илиев също остави на пейката капитана си Георги Илиев, който се появи също на терена.

Енрике оцеля след тежък удар в главата, при което загуби за кратко съзнание в началото на втората част, но успя да остане на терена.

Още на почивката Любо Пенев направи двойна смяна, като на мястото на Ангел Лясков и Джеси пусна на терена Жеферсон и Жоржиньо.

Индианец от племето команчи. Така ще се впише на преброяването на населението догодина проф. Петър Иванов, който преди близо десетилетие се определи като марсианец. Русенският писател и общественик отново силно критикува методите на преброяването, като го определя като "скъпо и ненужно". Затова и със самоопределянето като индианец показва своя

Наталия Сименова може и да е изпълнена с "Море от любов" в себе си, но на пътя явно блондинката си е за цяло "Море от наказания". Тв водещата бе засечена от "България Днес" да говори по телефона, докато шофира мощния си скъпарски джип. Наред с това има проблем с левия фар, чиято крушка е изгоряла. И това бяха видимите нарушения. Наталке, не така

Хващат семействата на елита с дрога, проститутки и алкохол Надя Панкова Човек не си избира роднините. Това е единствената утеха на много от българските популярни лица от властта, сцената и спорта, щом стане дума за семействата им. Масово едни от най-успелите у нас (а и не само) имат кръвна връзка с черна овца