ЦСКА би "по навик" "Берое", изравни се на върха с "Лудогорец"

Евандро най-сетне се разписа за ЦСКА в мачове за първенство. Снимка Архим

ЦСКА би "по навик" "Берое" с 2:0 в снощния мач от 29-ия кръг на Първа лига и се изравни с лидера "Лудогорец" по точки на върха във временното класиране преди днешното дерби на разградчани с "Левски" от 19 часа на Националния стадион "Васил Левски".

В мач, изпъстрен с много нарушения и 10 картона, "червените" стигнаха до успеха с голове на Евандро от дузпа и на Кристиян Малинов. ЦСКА поведе в 13-ата минута след точно изпълнена дузпа от Евандро. Бразилецът бе повален в наказателното поле от Баранов и сам реализира от бялата точка. Това бе първо попадение за Евандро в Първа лига.

Минута преди края на редовното време Кристиян Малинов реши изхода на мача, отбелязвайки второ попадение за ЦСКА . Националът проби през центъра, комбинира с Енрике и след щастлив рикошет технично завърши с удар в долния ляв ъгъл от границата на наказателното поле, но после напусна с травма.

Тиаго Радригес от домакините пък се контузи още в първата минута и бе сменен принудително, в края на първата част играта заради контузия напусна и Баранов от гостите, а малко след като се появи на терена през втората част бившият капитан на "Левски" Владимир Гаджев скъса ахилес и старозагорци доиграха мача с 10 души.

И двата тима започнаха без лидерите си в атака - Али Соу и Мартин Камбуров, които се появиха в игра след почивката. Марто дори вкара гол, отменен заради засада.

Бизнесмен и приятелката му оковани с железа и изхвърлени живи в река Камчия заради дълг към Краля на скрапа Невърнат дълг от едва 30 хиляди лева става причина за отвличане и последвало жестоко убийство в стила на италианската мафия на бизнесмена Венцислав Евтимов и неговата секретарка и интимна приятелка Димитринка Пекова.

Убитите нямат роднинска връзка Откритите дрехи в бидоните са евтини, произведени са преди 4-5 години Шивашки цехове и пазари са на мушката на криминалисти, разследващи двата разчленени трупа край Негован, научи "България Днес". Вече седмица от полицията не могат да разкрият самоличността на телата, намерени натъпкани в бидони край водоема на

Тирове със стоки минавали границата само на хартия заради схеми с ДДС Дело за митнически далавери през ГКПП "Кардам" от 2009 г. изискано от спецобвинението Далавери с фиктивен износ на зърно и брашно през ГКПП "Кардам" отпреди 10 години се нищят по делото срещу Миню Стайков! Към разследването срещу алкохолния бос за данъчни престъпления е изискан