Григор ще играе на турнир, с който започна в АТП
30.04.2019 18:26; 24 часаГригор Димитров ще участва на турнира на трева в Ден Бош (Хол) от 10 юни.
Точно там нашият тенисист изигра първия си мач в основната схема на турнир от календара на АТП. През 2008 г. той загуби 1:6, 3:6 от Игор Андреев (Рус).
“Класирането му в момента не ме притеснява, не ме интересува дали е №10 или №40. Той е от играчите, които са вълнуващи, независимо от мястото в ранглистата. Миналата година привлякохме Анди Мъри по същата причина. През 2008-ма дадохме уайлд кард на Димитров, защото съзряхме таланта в него, което също донякъде повлия на решението му да се включи сега”, обясни директорът Марсел Хунце.
Димитър Кузманов отпадна във II кръг на “Чалънджър” в Острава (Чех). Националът за купа “Дейвис” загуби 6:2, 4:6, 4:6 от Денис Новак (Ав).
Изабелла Шиникова от състава ни за “Фед къп” ще играе с 51-ата в световната ранглиста Мария Сакари (Гър) във II кръг на турнира в Рабат ($ 250 000). Шиникова участва с уайлдкард и в първия си мач отстрани 6:4, 6:2 Татяна Мария (Гер), която е 60-а в класацията на женската асоциация.
Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.
-
Радев: Като командир никога не съм губил хора и техника
-
Пушкин става герой в хип-хоп мюзикъл
-
Грета Тунберг към британците: Гласувайте за децата си
-
Радослав Неделчев: Рекламата онлайн вероятно ще стигне 100 млн. лв. за 2019 г.
-
"168 часа": Как снахата на Тодор Живков изплува в нова афера (Видео)
-
Частните здравни фондове прехвърлят топката на болниците, за да откажат плащания на своите клиенти
-
Това лято в Русия пчелите бяха подложени на мощна химическа атака
-
Най-големият сервизен център в Североизточна България отвори врати
-
България дава под съд пакета "Мобилност"
-
Работодателите отново не приемат да заплащат първите три дни болнични
-
Топло ли им е на пуйките в зимната птицеферма?
-
Вижте първенеца на Аграрния университет, 590 се дипломираха, министър Танева ги поздрави