Макар и с приемлив резултат "Лудогорец" падна от "Ференцварош"

Снимка: Официален сайт на "Лудогорец"

"Лудогорец" загуби 1:2 от "Ференцварош" в мач от първия предварителен кръг на Шампионската лига в Будапеща.

Резултатът е приемлив донякъде за българския първенец, който ще продължи при победа в реванша с 1:0 или с два гола разлика.

При 2:1 на "Лудогорец Арена" ще се играят продължения и евентуално ще се бият дузпи, а при всякакъв друг резултат напред ще продължи тимът от Разград.

Домакините поведоха още в 6-ата минута, когато след центриране на Ловренчиш Нгуен Токмак изпревари буквално с милиметри Икоко и откри резултата.

Българският шампион упражни силен натиск до края на полувремето и в 31-ата минута Якуб Свирчок изравни, като довкара избита от вратаря на унгарците топка след силет удар на Чибота.

Неочаквано "Лудогорец" предостави отново инициативата на домакините след почивката и в крайна сметка украинецът Олександър Зубков вкара победен гол.

Спортът е здраве! Спортът е дълголетие! Да бъдеш активен е от съществено значение, поради толкова много причини. Поддържането на добра форма е само една от тях. Хората, които спортуват редовно, както и професионалните спортисти знаят, че бягането и бързото ходене са сред най-полезните активности за нашето здраве

Никол Шерцингер работи за бебе с ръгбиста Том Еванс. Това разкрива приятел на двойката пред английските таблоиди. Бившето гадже на Григор Димитров е заедно с Том от около една година. 42-годишната певица все още не е ставала майка и в последно време сериозно се замисля за създаване на семейство. Близки на двойката дори твърдят

Певицата разбира мерките, но е категорична - браншът трябва да бъде подкрепен "Не може да ни оставят без никаква финансова помощ!" С тези думи ДесиСлава изрази безрезервната си подкрепа към всичките си колеги, както и към всички над 150 хил души, заети в бранша,които остават без работа след затварянето на нощните заведения