Драма! "Лудогорец" губи 1:2 у дома, трябват му 3 гола за едно полувреме

“Лудогорец” отново е на път да спре по пътя към групите на Шампионската лига още след първата крачка.

Българският първенец през последните 8 години губи 1:2 у дома от унгарския “Ференцварош” след първото полувреме. Първият мач в Будапеща завърши при същия резултат.

За да продължат, разградчани трябва да вкарат след почивката три гола, без да допуснат нито един.

Последното обаче изглежда трудно постижимо при безобразната игра в отбрана.

Пред пълните трибуните на “Лудогорец Арена” домакините бяха попарени още в 17-ата минута, когато Игнатенко беше оставен непокрит в наказателното поле след корнер и откри с глава.

След още четири минути положението се влоши двойно - бърза контраатака по дясното крило достави топката на Шкварка в наказателното поле, той се обърна и под шпагата на защитник прати топката в далечния ъгъл на Ренан дос Сантос.

В 24-ата минута блесна лъч надежда и в разградското небе - Терзиев намали с глава, а в 28-ата нещата не изглеждаха вече толкова отчайващи.

Чибота бе дръпнат в наказателното поле, падна и литовецът Румсас посочи бялата точка.

Полякът Свирчок обаче реши да се прави на чеха Паненка и опита изпълнение в негов стил.

Вратарят Дибус усети и бързо реагира, като изби топката над гредата.

“ЛУДОГОРЕЦ” – “ФЕРЕНЦВАРОШ” 1:2. Голмайстори: Терзиев (24); Харатин (17), Шкварка (21). Съдия: Донатас Румсас (Литва). Жълти картони: Игнатенко, Дибус.

“Лудогорец”: Ренан, Недялков, Моци, Терзиев, Икоко, Дяков, Горалски, Чибота, Марселиньо, Жоржиньо, Швиерчок.

“Ференцварош”: Дибус, Ловренчич, Блажич, Двали, Хейщер, Ихнатенко, Кхаратин, Шкварка, Зубков, Нгуен, Пришкин.

Секс пръска Нора Недкова дори и на балкона. Плеймейтката се показа чисто гола на малката си тераса, където най-вероятно се кани да просне прането. Феновете на русото миньонче се притениха да не й настине дупето. Недкова рецитира текст от песента на Михаела Филева "Изгубени в рая" под изключително провокативната си разголена снимка

Екзотично пътешествие преди Коледа си подари актьорът Бойко Кръстанов. Звездата на "Малък градски театър зад канала" избра Камбоджа за крайна дестинация. Бойко обикаля азиатското кралство заедно със свой верен приятел. 32-годишният актьор се наслаждава на всяка секунда от пътешествието и сблъсъка си с коренно различната култура и битие в

Къде ли не започнахме да виждаме захвърлени тротинетки в столицата - по тротоари, в градинки, на светофари, в реки, в контейнери. Последния от изброените варианти за "паркиране" явно бе избрал младеж, което му коства доста неприятности, видя "България Днес". Бдителни столичани забелязаха как ученикът в компанията на своя приятелка захвърлил