Евандро отново спаси ЦСКА, първа победа за "червените"

Люпко Петрович се чуди как да събуди играчите на ЦСКА през първото полувреме. СНИМКА: Йордан Симеонов

Бразилският нападател Евандро отново се яви като спасител на ЦСКА. С два негови гола "червените" обърнаха с 2:1 "Славия" на стадиона в "Овча купел". Това бе и първата победа за тима в първенството.

Евандро бе оставен да почива преди реванша с "Осиек", но Люпко Петрович го пусна в игра, след като за пореден мач Али Соу се оказа прекалено ялов пред вратата.

"Славия" поведе с гол на капитана си Янис Карабельов в 60-ата минута, който се разписа в трети пореден двубой срещу ЦСКА. 8 по-късно Велковски сгреши фатално и Евандро изравни. 3 минути преди края бразилецът донесе и успеха на своите.

За разлика от Люпко Петрович наставникът на "Осиек" даде почивка на целия си отбор без вратаря в първенството на Хърватия. И загуби мача с "Горица" с 1:3.

В другия неделен мач от елитната ни група носителят на купата "Локо" (Пловдив) разнебити "Ботев" във Враца с 4:1. Гостите играха и доста време с човек повече след червен картон на Илия Миланов.

Тя винаги е била неудобна, а търсенето й занимание самотно КОЙ Е ТОЙ Журналистът Павел Владимиров ще бъде водещ на най-новия уеб сериал у нас. "Скритата истина" ще търси отговори на редица обществени проблеми основно чрез скечове и шеги, а първият епизод, който е посветен на убития в катастрофа навръх Великден телевизионен водещ Милен Цветков

Данна стана на 16 г., направи синьо парти Чисто нова песен получи най-малката фолкпевица у нас. Данна беше възнаградена с подаръка за 16-ия си рожден ден, след като принудително беше в тримесечно творческо затишие заради коронавируса. Това е първата й самостоятелна песен, откакто започна да гради кариера. Досега тя имаше няколко дуета

Предлагат кумуване и бой в края на тържеството "Срам те е от твоите роднини, а се налага да се ожениш. Обади ми се, ще ги заместим". Така започва обява в социалните мрежи, която се превърна в хит напоследък. Предприемчива дама Николина Георгиева предлага нестандартната услуга да е гост под наем на сватба срещу заплащане