Драма с национал в Люксембург (Видео)

Георги Пашов се е хванал за главата, след като изпусна решителната дузпа за “Арарат-Армения” срещу “Дюделанж”. Снимка: фейсбук на "Арарат-Армения"

Изключителна драма имаше за новоизпечения национал Георги Пашов. Той прати в аут решителната дузпа за “Арарат-Армения” при гостуването на “Дюделанж” в Люксембург и така прати тима от княжеството за втори пореден сезон в групите на Лига Европа.

“Дюделанж” спечели с 2:1 в редовното време. Драмата стартира в 21-ата мин, когато гостите получиха дузпа. Вратарят обаче спаси удара на Кобиалко. Само три минути по-късно Малисон Лима откри за гостите.

В 48-ата минута обаче македонският рефер Александър Ставрев даде дузпа и за домакините и Даниел Синани изравни. В 71-ата минута отново той донесе успеха на “Дюделанж”.

При изпълнението на дузпите и двата отбора направиха по една грешка при първите пет изпълнения и равенството се запази.

Шестият 11-метров за люксембургския тим бе изпълен успешно от Шнел и дойде времето на Георги Пашов. И ударът му мина на сантиметри от гредата и всичко приключи за “Арарат-Армения”.

Индианец от племето команчи. Така ще се впише на преброяването на населението догодина проф. Петър Иванов, който преди близо десетилетие се определи като марсианец. Русенският писател и общественик отново силно критикува методите на преброяването, като го определя като "скъпо и ненужно". Затова и със самоопределянето като индианец показва своя

Наталия Сименова може и да е изпълнена с "Море от любов" в себе си, но на пътя явно блондинката си е за цяло "Море от наказания". Тв водещата бе засечена от "България Днес" да говори по телефона, докато шофира мощния си скъпарски джип. Наред с това има проблем с левия фар, чиято крушка е изгоряла. И това бяха видимите нарушения. Наталке, не така

Хващат семействата на елита с дрога, проститутки и алкохол Надя Панкова Човек не си избира роднините. Това е единствената утеха на много от българските популярни лица от властта, сцената и спорта, щом стане дума за семействата им. Масово едни от най-успелите у нас (а и не само) имат кръвна връзка с черна овца