Първа загуба за "Лудогорец" в групата на Лига Европа

СНИМКА: РОЙТЕРС

Шампионът на България в последните 8 години "Лудогорец" допусна първа загуба в тазгодишното издание на Лига Европа.

Разградчани загубиха у дома от "Еспаньол" с 0:1, но оставата на второто място в групата и имат добри шансове да се класират за плейофите напролет.

Единственото попадение за гостите от Барселона реализира Кампусано още в 13-ата минута.

През цялото първо полувреме играчите на "Лудогорец" бяха безпомощни срещу високата преса на испанците и на практика няма голово положение.

След почивката играта се изравни, а домакините дори имаха лек превес във владеенето на топката и в атаките, но чистите положения бяха малко.

Две минути преди края на редовното време за втори жълт картон бе изгонен защитникът на "Еспаньол" Хави Лопес, но дори и това не помогна на българския шампион да стигне поне до равен.

В другия мач от групата "Ференцварош" победи ЦСКА в Москва, което направи руснаците пълен аутсайдер в групата.

Те са с три загуби, докато "Еспаньол" и "Лудогорец" са далеч напред съответно със 7 и 6 точки, а унгарците имат 4.

Бившата забивка на звездата на "Ювентус" Пауло Дибала - Джиневра Ламбручи, отново е щастлива в обятията на футболист. От известно време тя е с младия нападател на "Рома" Мирко Антонучи, който в момента играе под наем във "Витория" (Сетубал). Връзката им се развива мълниеносно. Двамата са заедно от няколко месеца, но вече са сгодени

Домът на бившата съпруга на нападателя на "Барса" Артуро Видал - Мария Тереза Матус в катакалунската столица бе обран. Крадците я атакували в събота следобед. В нея моделката живее с трите си деца от брака й с футболиста. По това време Матус и наследниците й се наслаждавали на почивката си в Дубай. Обирджиите явно били наясно с факта

Бай, бай, "Челси"! Легендарният полузащитник на "Байерн" и германския национален отбор Лотар Матеус погребва "Челси" с унищожително изказване в навечерието на битката в Шампионска лига. Баварците гостуват на "Стамфорд бридж" в Лондон тази вечер от 22 ч. "Байерн" е големият фаворит в мачовете срещу "сините" - категоричен е Матеус пред вестник