Кошмар за "Лудогорец" - 0:3 и 2 червени картона за 45 минути в Барселона

СНИМКА: РОЙТЕРС

"Лудогорец" изживява европейския си кошмар в Барселона.

Осемкратният шампион на България губи 0:3 на почивката от "Еспаньол" в мача си от четвъртия кръг на груповата фаза на Лига Европа.

Освен класически негативния резултат гостите останаха с девет човека, след като първо директно бе изгонен Рафаел Форстър за фаул на "последната надежда", а след това и Яцек Горалски за втори жълт, след като направи дузпа за игра с ръка в наказателното си поле.

Домакините поведоха още в 4-ата минута, а удвоиха преднината си в 19-ата.

3:0 стана от споменатата дузпа в 36-ата минута, а Пламен Илиев, който имаше вина за второто попадение, извади още поне два чисти гола.

В другия мач от групата "Ференцварош" и ЦСКА (Москва) играят при 0:0 в Будапеща.

“ЕСПАНЬОЛ” (ИСП) - “ЛУДОГОРЕЦ” (БЪЛ) 3:0 (I полувреме). Голмайстори: Оскар Мелендо (4), Луис Лопес (19), Матиас Варгас (36-дузпа). Съдия: Франсоа Льотисие. Жълт картон: Яцек Горалски. Червени картони: Рафаел Форстър, Яцек Горалски.

“ЕСПАНЬОЛ”: Диего Лопес, Дидак Вия, Фернандо Калеро, Бернардо Еспиноса, Луис Лопес, Себастиан Корчиа, Естебан Гранеро, Пол Лосано, Оскар Мелендо, Матиас Варгас, Виктор Кампусано.

“ЛУДОГОРЕЦ”: Пламен Илиев, Сисиньо, Рафаел Форстър, Георги Терзиев, Антон Недялков, Яцек Горалски, Стефан, Баджи, Марселиньо (21-Джордън Икоко), Джоди Лукоки, Вандерсон, Клаудиу Кешерю (39-Абел Анисе).

Никол Шерцингер работи за бебе с ръгбиста Том Еванс. Това разкрива приятел на двойката пред английските таблоиди. Бившето гадже на Григор Димитров е заедно с Том от около една година. 42-годишната певица все още не е ставала майка и в последно време сериозно се замисля за създаване на семейство. Близки на двойката дори твърдят

Певицата разбира мерките, но е категорична - браншът трябва да бъде подкрепен "Не може да ни оставят без никаква финансова помощ!" С тези думи ДесиСлава изрази безрезервната си подкрепа към всичките си колеги, както и към всички над 150 хил души, заети в бранша,които остават без работа след затварянето на нощните заведения

"Левски" ще стартира следващия сезон така, както завършва този - с осакатен отбор. Причината е, че в момента никой не мисли за селекция на "Герена", научи "България Днес". Повечето тимове вече си осигуриха по няколко нови попълнения. "Сините" имат по-важни неща за решаване - борят се за своето оцеляване