Депутат си спази обещанието: дари 15 000 лева на школата на ЦСКА
10.12.2019 15:08; 24 часа онлайнБившето пресаташе на ЦСКА Иван Ченчев удържа на думата си и дари на школата на клуба сумата от 15 000 лева. Той посети "Армията" и изпълни даденото преди време обещание, за което бе приветстван от изпълнителния директор Пламен Марков и шефа на Академията Пауло Кардозо.
С оставащите 870 лева от дарението г-н Ченчев ще закупи абонаметна карта за ВИП сектора на привърженика в неравностойно положение Лъчезар Георгиев, съобщиха от сайта на "червените".
“Благодарим искрено на г-н Ченчев. Той показа, че има голямо армейско сърце и милее за клуба, спазвайки мъжката си дума. Средствата от него, както и от всички други, които решат да последват примера му, ще бъдат изразходвани изцяло за нуждите на нашата школа”, заяви Пламен Марков.
-
СЗО: Пациентите с COVID-19 да лежат по корем, за да дишат по-лесно
-
Проучване с продукта Хювемек® показа обещаващи резултати при лечение на COVID-19
-
Апаш разби кештерминал и отмъкна над 7000 лв във Варна
-
В университетите ще бъдат тествани за коронавирус
-
Фон дер Лайен: Обезпокоена съм да видя пак засилена омраза към евреите
-
Избраха Янко Янев за председател на Апелативен съд - Велико Търново