Спортист №1 е 21-и в масовия старт, дръпна с 1 място в общото класиране на биатлона

Владо Илиев с български фен в Оберхоф

Спортист номер 1 на България за миналата година Владимир Илиев завърши 21-и във втория масов старт (15 км) за сезона от световната купа по биатлон, който се проведе в германския зимен център Оберхоф.

В дисциплината участват първите 25 от генералното класиране плюс 5-имата най-добри в кръга или иначе казано, 30-те най-силни състезатели към момента.

При 4-те стрелби Владо допусна общо 5 грешки и съответно завъртя толкова наказателни обиколки. Това остави 32-годишния троянец на 21-ата позиция, на която се нареди и бегово.

В първия масов старт за сезона, който бе в Анси льо Гран Борнан (Фр), Илиев бе 20-и.

Със спечелените точки в дисциплината от Оберхоф българинът натрупа 126 т. в общото класиране и дръпна с 1 място до 24-о.

Победата спечели французинът Мартен Фуркад. Той се възползва от отсъствието на доминатора от Норвегия Йоханес Тингнес Бьо и с успеха го измести от първото място в генералното класиране. Скандинавецът пропусна кръга в Оберхоф, тъй като чака да му се роди дете.

В женския масов старт на 12,5 км в Оберхоф финландката Кайса Макарайнен се върна към силното си представяне и завърши първа.

Наталия Сименова може и да е изпълнена с "Море от любов" в себе си, но на пътя явно блондинката си е за цяло "Море от наказания". Тв водещата бе засечена от "България Днес" да говори по телефона, докато шофира мощния си скъпарски джип. Наред с това има проблем с левия фар, чиято крушка е изгоряла. И това бяха видимите нарушения. Наталке, не така

Хващат семействата на елита с дрога, проститутки и алкохол Надя Панкова Човек не си избира роднините. Това е единствената утеха на много от българските популярни лица от властта, сцената и спорта, щом стане дума за семействата им. Масово едни от най-успелите у нас (а и не само) имат кръвна връзка с черна овца

Тузар с лъскава лимузина го раздава футболистът на ЦСКА Кристиян Малинов, видя "България Днес". Странно защо играчът шофираше своя баварец с ушанка на главата. Дали се крие от някой, студено ли му е или е някаква своего рода мода - само той си знае. След дербито с "Левски" играчът на сините Симеон Cлaвчeв пуcнa cнимкa от мача