"Интер" най-накрая би в България, 2:0 над "Лудогорец"

Вандерсон е изпреварил Д'Амброзио за топката. СНИМКА: РОЙТЕРС

"Интер" най-накрая спечели мач в България от евротурнирите. Италианският гранд надви с 2:0 "Лудогорец" в първи 1/16-финал на Лига Европа.

В предните си две гостувания у нас "Интер" направи 1:1 с ЦСКА в 1/2-финал за КЕШ и 0:0 срещу "Етър" в 1/32-финал за купата на УЕФА.

Резултата откри Кристиан Ериксен в 71-ата минута. Малко след това датският национал, който най-накрая бе титуляр удари и гредата. В началото на второто полувреме това направи и Виктор Моузес.

В добавеното време бе осъдена дузпа за гостите след консултация с видеоарбитрите и Ромелу Лукаку вкара второто полувреме.

Националът Пламен Илиев отново направи силен мач, като извади невероятни положения на гостите. "Лудогорец" пък се опита няколко пъти опасно да контраатакува, но безуспешно.

Павел Върба трябваше да прекроява състава си преди двубоя, след като голмайсторът на тима Клаудиу Кешерю получи контузия в последния момент и отпадна дори от групата за двубоя.

Лаутаро Мартинес и Абел Анисе пропускат реванша в Милано, след като получиха жълти картони.

В момента сме разделени, той е при майка си в Германия Купих на Лоренцо чисто нов джип Няма да правя повече дуети с мама Тази година съм на гръцкото море Софи Маринова е родена на 5 декември 1975 година. Изпълнителката има една от най-богати кариери в попфолка в България. Когато Софка е на сцената, шоуто е гарантирано

Автомобил като космически кораб пуска на пазара "Ролс Ройс".  Великолепното возило в наречено "кола от 2035 г.", поради предположение, че така ще изглеждат автомобилите от бъдещето. То е представено на широката публика от Алекс Хърши, известна с прякора "Суперкар Блонди". Както писа "България Днес", мацката с търговски нюх е австралийка

Британец доведе съпругата си на меден месец в България заради... компютърна игра. Историята му е разказана в SPORTbible - едно от най-големите спортни издания в Обединеното кралство, и през последните дни се разпространява в цяла Европа. Тим Пайк е голям почитател на "Футбол мениджър", в която влизате в ролята на треньор, редите състави