"Лудогорец" поведе на "Интер" на празния "Джузепе Меаца", но допусна обрат до 1:2

Стадион "Джузепе Меаца" отвън по време на мача СНИМКА: РОЙТЕРС

Осемкратният шампион на България "Лудогорец" първи пусна кръв на италианския гранд "Интер" в реванша от Лига Европа, но малко по-късно допусна изравняване 1:1, а почивката между двете полувремена дойде при 2:1 за домакините

Мачът се играе на стадион "Джузепе Меаца" в Милано, но пред празни трибуни заради паниката от епидемията от коронавирус.

Първият мач в Разград завърши 2:0 за "черно-сините".

Гола за българските "орли" вкара новото им бразилско попълнение Каули Оливейра, а за домакините изравни Кристиано Бираги след грешка на  Пламен Илиев.

Вратарят подцени удара на халфа на домакините в близкия ъгъл и след това дълго време се ядосваше на самия себе си.

В самия край на добавеното време звездата на "Интер" Ромелу Лукаку вкара за 2:1 след голяма доза късмет.

Алексис Санчес му хвърли топката в наказателното поле и белгийският таран с глава би към вратата.

Пламен Илиев отби, но отскочилата топка отново намери главата на нападателя, а оттам отскочи в мрежата.

В самото начало Лукаку  изпусна сам срещу Илиев, а при 0:1 "черно-сините" поискаха дузпа, но съдията Зиберт след консултация с VAR така и не я отсъди.

“ИНТЕР” (ИТ) - “ЛУДОГОРЕЦ” (БЪЛ) 2:1 (I полувреме). Голмайстори: Кристиано Бираги (32), Робелу Лукаку (45+4); Каули Оливейра (26). Съдия Даниел Зиберт (Германия). Жълт картон: Данило Д'Амброзио.

“ИНТЕР”: Даниеле Падели, Данило Д'Амброзио, Андреа Ранокия, Диего Годин, Кристиано Бираги, Виктор Моузес, Борха Валеро, Николо Барела, Кристиан Ериксен, Алексис Санчес, Ромелу Лукаку.

“ЛУДОГОРЕЦ”: Пламен Илиев, Сисиньо, Георги Терзиев, Драгош Григоре, Антон Недялков, Светослав Дяков, Стефан Баджи, Марселиньо, Каули Оливейра, Вандерсон, Клаудиу Кешеру.

Процедура по изграждане на морски хотел е стартирал бившият вицепремиер в правителството на Иван Костов Евгений Бакърджиев, показа проверка на "България Днес". Шикозната постройка ще се намира на първа линия зад Северния плаж на Приморско. Така шансът гледката от балконите на гостите да бъде закрит от друга бетонна постройки е нулев

В голям магазин за пердета се спря лорд Евгени Минчев, видя "България Днес". В типичния си шармантен вид паркетният лъв влезе в магазина и заразглежда стоките, като не пропусне да сложи задължителната маска на лицето. Трябва да признаем, че и с маска Минчев не губи от своята ексцентричност, а дори я подсилва

Руската гимнастичка Екатерина Селезньова показа изваяно тяло. Тя публикува снимка по бански на фона на морето в инстаграм. "Лятото свърши, не може ли да е до Нова година, моля?", написа Селезньова. Красавицата е двукартна световна шампионка от Баку миналата година. Тя взе злато в отборната надпревара и на обръч. На лента завоюва бронз