Евандро спаси ЦСКА от голям резил в Бистрица

Али Соу си залага топката, за да пропусне поредната си дузпа. СНИМКА: Йордан Симeонов

Бразилецът Евандро успя да спаси ЦСКА от огромен срам при гостуването на "Витоша" (Бистрица). Той вкара в 86-ата минута за минималния успех с 1:0. Това бе първият му гол от октомври месец насам. Той бе оставен на пейката за сметката на Греъм Кери, но трябваше да влиза да спасява положението.

Загубата прати официално тимът от Бистрица във Втора лига, след като вече е на 13 точки от "Дунав" и с по-слаби показатели от русенци. С новия формат до края остават само 4 мача за бистричани и те няма как да се спасят.

Въпреки тежкото положение "Витоша" направи доста приличен мач срещу ЦСКА, което бе подпомогнато и от държанието на "червените". Върхът на безсилието бе в 25-ата минута, когато яловият този сезон Али Соу пропиля по елементарен начин дузпа. Той дори показа, че не му пука много за отбора, като по времето на смяната си той се влачи като дроб, за да се появи Ахмед Ахмедов, а резултатът бе още 0:0.

В добавеното време Енрике Рафаел пък удари и гредата на невероятния вратар Николай Кръстев.

Преди мача наставникът на "Витоша" Асен Букарев се оплака, че шестима от тима му не могли да се готвят нормално, защото били на матури. И въпреки на това отборът бе на косъм от сензацията.

"Дунав" ще се бори в плейаута на първенството, след като направи 0:0 с "Арда" у дома. Русенци бяха по-добрия отбор на терена. За гостите като треньор дебютира Николай Киров-Белия, който смени Стамен Белчев през паузата заради пандемията от коронавирус.

Изненадата дойде в Пловдив, където местния "Ботев" падна от съименика си от Враца с 0:1. Голът бе на Валери Домовчийски в 10-ата минута. Това бе първа победа за врачани в Пловдив след 36 години.

Едва два дни изкара извън килията соченият за авер на Митьо Очите - Юмер Мехмед! Малко след като апелативният спецсъд пусна бургазлията под домашен арест с електронна гривна за проследяване, той е изненадан вкъщи по пантофи с нов чифт белезници. Ченгетата заключват Юмер като заподозрян за отглеждане на марихуана

Едра милинка накрак хапна актьорът Ивайло Вълчев, забеляза "България Днес". С къси дънки, които отдалеч изглеждаха като изцапани с вар, и до модерното си возило озвучителят на реклами и сериали блажено се наслади на тестеното изделие. За финал съвестно си изхвърли найлоновата торбичка и с пълен стомах продължи да обикаля по задачи

За сватба се стяга голямата щерка на изчезналия "кокаинов крал" Евелин Банев-Брендо! След като миналото лято се сгоди на острова на звездите - Миконос, сега Александра Банева се готви да мине под венчило със своя избраник. Наследницата дори е раздала поканите за тържеството, доверяват запознати. Кой точно е годеникът и както върви бъдещ съпруг на